U nás študujú indickí študenti na VŠ. Aj na východe, kde nič nie je.
Takže kľud, sú 10x inteligentnejší ako naši hnedoslováci tiež pôvodom z indie.
U nás študujú indickí študenti na VŠ. Aj na východe, kde nič nie je.
Takže kľud, sú 10x inteligentnejší ako naši hnedoslováci tiež pôvodom z indie.
Moja zlatá, tie zahraničné firmy boli ochotné dať 2x väčší plat ako naši hejslovanskí slováci. Dobre sa pamätám na tú dobu ako rástli platy zamestnancom v zahraničných firmách.
Aj náš echtovný majiteľ držgroš na to musel reagovať, inak by mu všetci poutekali.
:D:D:D Tu je to ako klub duševne postihnutých stihomamami.
Tú zakrvavenú vreckovku si nechaj pre seba na utretie jedovatých slín.
India, JAR a Čína sú za ruským chrbtom ? Kde na tie bludy chodiš ?
Iste, a tie granáty čo sa u nás vyrábajú a naše firmy ich lifrujúú na ukrajinu cez tretie strany sú asi penové.
Aspoň si nerob z huby riť ako tvoj milovaný predseda.
V centre Pokrovska žiadni rusáci nie sú.
Dajme tomu že to tak je, ale z toho nevyplýva ruský nárok na donbas.
Ďalšia vec je, že referendá sa nerobia v prítomnosti neoznačených vojakov cudzej moci.
Dôležitý je výsledok a nie koľko času kto strávi žvanením.
Spoločný obed je predsa dobrá akcia, nevedil by si koľko sa pri obede sa dohodne kšeftov a zmluv.
Dementko, ty si to nepochopil ? Gejza len nastavuje zrkadlo rusáckym arogantným pablbom, ktorí sa svojiimi blábolmi zhovadili .
Z tých blábolov by sa dala spraviť zbierka vtipov.
Rudík si myslí, že Rusko si všetko spravilo samo. Zrejme následky štúdia na VUMLi.
Akurát zabudli, že ten korystnícky západ postavil rusákom na nohy priemysle pred sto rokmi aby vôbec mali čo žrať. A dva krát ich zachraňoval od hladu.
Tiež si postuhnutý rudík myslí, že rusko alebo ZSSR nikdy nikoho nevysávalo a nezneužívalo. Len chudákov sibíranov. Už aby sibír anektovala Čína a rusák ostane s otvorenou hubou.
Bude aj s flamingami.
Rusákovo bude horieť.
Životy tam vo veľkom strácajú rusáci. Ale ž zanedlho ruský kanonfeutter dôjde.
Som zvedaný na mobilizácie v Moskve.
To nie sú farby ruskej vlajky. Kúp si brýle.
Len do toho, ak chcú zdochnúť na poliach.
Džankoj - to znie tak ohnivo.
To nie je postup, to je tanček - dve kroky tam a dve naspäť.
Pre vás kovaných rusáčikov určite.
Zato konašenkovinám veríš na 100 percent
Zbytočne budeš zosmiešňovať realitu, Faktom je, že v skladoch v rusku ostáva cca 2500 sovietskych tankov. Zbytok je zhrdzavený šrot alebo dymiaci šrot.
Na to si prišiel ako mužik ?
Okrem toho, AFU má aj svoje flaminga. To bude v rusku nových ohníkov.
Odporúčame