Prečo by mal zadarmo dávať na tanieri rusákom územie.
Rusák nechce anektovať do posledného rusa ? Prečo teda putin naštartoval vojnovú ekonomiku ?
Prečo by mal zadarmo dávať na tanieri rusákom územie.
Rusák nechce anektovať do posledného rusa ? Prečo teda putin naštartoval vojnovú ekonomiku ?
Orbán len vodí za nos takých tupcov ako si ty.
Doma si buduje armádu a klania sa Putinovi.
:D:D:D Hej a preto Orbán ukazuje šál s mapou veľkého uhorska.
Bože môj, ako táto koručpnícka verbež dokáže klamať do očí.
Ale nie organizovaného nanúteného náboženstva. Človek sa 99 percent doby kedy existuje vyvíjal so šamanizmom a jeho odnožami. Šamanizmus je skôr zážitok iného stavu vedomia, pretože človek má 4 druhy mozgových vln.
Rozhodne sa nevyvíjal s náboženskými textami v ruke, to prišlo omnoho neskôr.
Duchovní v rusku si skazu vytvorili sami ? Ukrajinci si za hladomor mohli sami ?
Ty si čo za boľševického psychopata ?
Ktorých nacistov, tých čo má doma ?
Oproti rusákom sú zlatí.
Ukrajinci nie sú dutí a vedia sa naučiť obsluhovať tomhawky sami. To nie je raketová veda, ani americkí vojaci nie sú einsteini.
Však obsluhujú a vyrábajú vlastné križujúce strely a drony.
:D:D Pozerám, že medzi rusáckymi prasopsami sa to hemží psychologmi - samoukmi.
Asi následok každodenného chlastania liehu.
Bozkať si môžeš svoj vlastný zadok, ak strčíš hlavu medzi nohy.
Ale lepšie ti pôjde natrénovať si to na putinovom zadku.
Som rád, že si priznal, čo tu celý čas trúsiš.
To je imriško ? koľkokrát je tu nalezený pod iným loginom ? Ako haj.zlový pavpk má výdrž.
Nie, mužik. Predstav si. Nedáva 40 percent rozpočtu na zbrojenie.
Tvoje alkoholické bludy a fabulácie ani nemienim chápať. Tu s nimi nepochodíš, mužik. Píš ich uderencom zo sr..ť na vráta.
Za zabavené rusácke doláriky a euráče.
Nie môj zlatý, kupuje ich za výnosy zo zabavených ruských peňazí. To je vlastne malé bolestné.
Nech sa kľudne volá aj Duch Kyjeva, hlavne že bude mieriť presne na rusákov.
V tvojom kalerábe možno.
Ten šrot kope s bombami JDAM a SDB kvalitne.
Pozri isa na mapu, a pochopíš kto čo prehral. Aj keby sme ti uverili, problém je v tom, že anexiu nemieni zastaviť Putin.
Putin doma rozbehol vojnovú ekonomiku a nebude ju zastavovať. Buď si istý, že to Putin skúsi aj na europske NATO .
Najlepšie bolo, keď zo socialistického raja emigroval generál Šejna, ktorý bol aj tajomníkom ÚV KSČ.
Z toho im doslova rohy rástli a vymenili všetky farby.
Odporúčame