Takej spostosti ani sám neveríš, rusáčik. Ruská ekonomika smeruje dva roky do pitche.
Čím takým disponuje Rusko ? Zaostalým priemyslom a komponentami dovážanými z USA, Europy, Číny a koreji ?
Takej spostosti ani sám neveríš, rusáčik. Ruská ekonomika smeruje dva roky do pitche.
Čím takým disponuje Rusko ? Zaostalým priemyslom a komponentami dovážanými z USA, Europy, Číny a koreji ?
Rehot mu dôjde až občania zistia, že im Putin zožral budúcnosť a zdroje na vojnu .
Rusko čaká v blízkej budúcnosti občianska vojna, to si pamätaj.
Hlavne že prachy sa zhrňajú v Moksve a odiaľ ide celá propaganda, a je tam nakotená verchuška .
Mooskali posielajú za seba bojovať sibíranov, rusov v chudobných regionov, severokorejcov, kubáncov za penieze, ktoré moskali ukradli sibíranom.
Štát je zaostalý kvôli smeráckym úboým vládam. Rozbíjačskému a neschopnému Fico pomáhať nemienim. Ani dôchodcom nemienim prispievať na rozšafné 13te dôchodky. Keď ja pôjdem do dôchodku, štát bude s takým vedením v krachu.
To si kde zasa čítal, mudrc, že chcú preč ? Zahalucinoval si ?
Hlavne že sa do Europy pchá polovica afriky a tretina z arabských krajín.
42 smerákov šlo za minulej vlády do teplákov, tak drž pysk.
Neblábol, tam je banderovcov, že by si ich musel lupu hľadať.
Obranu proti rusákom vyhrať môže.
Omyl mužik, drvivá väčšina ukrajiny zostane prozápadná . Rusák si môže honkať.
Sú tri a pol roka od začiatku SVO a rusi sú 150 km od svojich hraníc.
Spoločná modlitba s tou kgbáckou krysou ? Boh by ho mal zraziť bleskom k zemi len čo vstúpi do chrámu.
To nevadí, dostane belgické F-16ky.
Konečne to niekto tým arogantným rusáckym krysám povedal.
Rád by som videl Medvedevovu otvorenú držku a očká a Lavrovov predlžený konský ksicht.
Jasné, oni sú vlastne znovaoživení neandertálci z doby ľadovej.
Máš ešte nejakú múdrosť ?
Mne Fico pripomína Biľaka v poslednej päťročnici. Presne ako súdruhovia v tej dobe ani Fico so svojou net analoga politikou a kekonomickou operáciou nevie kudy kam.
Ešte naposledy zadlži krajinu, zapchá hubu svojim dôchodcom a nakoniec zostane ako kôl v plote.
Nejde o DPH ale koľko sa odvádza všimné v krabiciach za službičky, aby potom niekto mohol tvrdiť, že zarobil pre stranu vlastnou hlavou.
Ficiak, rád by som videl faktúru za tých 50 tisíc, čo ti zmizlo z kancelárie pred 4mi rokmi.
Bojužiaľ Fico môže aj a vy.raté mozgy jeho ovečiek ako ty, tupá koza.
TAm bude ohňová revolúcia až to rusom z regionov dôjde čo im putin spravil a spália Moskvu na popol.
Tak potom sa rusko premenilo na zapáchajúci mordor.
Čistá agresívna rusácka verbež. Oni sa ešte dovolávajú Boha, špiny rusofašistické.
Fakt bude treba, ak Putin spustí vojnu v Europe celé slovensko prečistiť od tých rusáckych sadistov.
Odporúčame