Nenazývajú to vojnou, pretože to vrchný kgbák zakázal dekrétem. Myslí si , že takto niekoho oblbne.
Nenazývajú to vojnou, pretože to vrchný kgbák zakázal dekrétem. Myslí si , že takto niekoho oblbne.
Až nastane hodina H a rusáci zaútočia na krajiny NATO, vysporiadame sa s vami bez mrknutia oka. Budete utekať do tej vašej vysnenej rossije cez narvu.
To vidíme každý deň ako sa posilňuje. Smerom do hnoja.
Ale, ale ukľudni sa, nie raz tu od rusáčikov padali volania o likvidácii Zelenského a vymazaní ukrajiny z povrchu zeme.
Sranda bude až po útoku na NATO budú po celej europe chytať kremeľské prasce a hádzať ich do mora.
Mužik z lazov, hráš sa na drbnutého Danka čo postoval zábery z Moskvy a robil chytrého ?
Za názory ? A ktože tu nedávno vyzýval , aby prišli ruské vojská na slovensko ?
Velezrada je síce tiež názor ale za ktorý sa vešia.
Ešte nakopali do zadku fašistické japonsko a spolu s rusmi a britmi nacistické nemecko.
Potom zastavili rozpínajúci sa agresívny boľševizmus v Koreji.
Prestaň halucinovať, mužik.
Môže, stačí že Putin skončí vojnu.
Alebo ho niekto odbachne.
A čo má byť ? Zrejme sa zaujíma o nové zbrane.
Je a bude. Ty sa hoď o zem, rusák.
Ale na základe rozhodnutia OSN, ty tupelo.
Aa nie spôsobom, že tajne naplánujem inváziu, oblbujem svet 2 mesiace omáčkami o cvičení a ani vlastným vojakom pre istotu neoznámim.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Vojna_v_Kosove…(1998_%E2%80%93_1999)
Také zásahy sa prejednajú v OSN a vyšle sa dohodnutá mierová misia. Porošenko takú misiu navrhoiva v RB OSN a proti bolo jedine Rusko. Čo myslíš prečo ? Lebo už dlho sa pripravoval na inváziu na ukrajinu. A že Putin išiel chrániť donbaských rusoch - mužik uderený, on má tých rusov na háku, použil to len ako zámienku na anexiu.
K tým 14000 mrtvym rusom - žiadne zatlkanie ale rusácke fabulácie.
https://united24media.com/latest-news/us-ret…
As of mid-2025, the Marine Corps had between four and eight LRF units in service
Tých kontainerov nie je problém vyrobiť stovky a narýchlo umiestniť napríklad na tatrovky. Vo vojne to ide raz dva.
Až pár tomahawkov pristane v Alabuge a rozmláti to tam na maderu, potom zistíš realitu o haraburdách.
Ja som za. Cieľ je vykopať rusákov z ukrajiny.
Ludia, poďme na úrad vlády a vybúchame vládu po hlavách lopatami, že ani kameň na kameni neostane. Čo myslíte ?
Je vojna, ktorú vedie rusko proti ukrajine, čo sa ti nepáči ?
K vojne patrí aj ničenie infraštruktúry. To sa deje od druhej svetovej.
Kosovo ale nebolo anektované.
Ja som oddrhnutie Kosova neuznal.
Odporúčame