Uvažovanie slovenskej trolej fauny.
Uvažovanie slovenskej trolej fauny.
V ruských elektrárňach a rozvodoch sa bude o niekoľko dní pražiť.
Vojnu s Ruskom začali skákaním na ukrajinských námestiach ? Ty musíš byť veľmi mentálne postihnutý.
zelensky nikdy nacizmus nevyznával. Jasno ti to je , ruský prasopes ?
Medvedev dokáže tak akurát vypiť ďalší stakan.
Skúsi hodiť atomofku na ukrajinu a rusácko sa premení na paru.
Rusošvábi sa zavzdušňujú a s útokmi rusáckych dronov a početnými dávkami alkoholu im narástla odvaha.
Kedy plánujete obsadiť redakciu pravdy ?
Zatiaľ tu je od včasného rána nekonečný prúd blábolov rusáckych trolíkov.
muhehehe Ten alkoholik sa zmôže max na to, aby vstal zo stoličky.
Srdečné pozdravy do Ruska s názom Flamingo sa už pripravujú.
Však aj bombarduje až sa mu z kečky parí.
Vidím to na stovkách videí, rusošváb. Tvoje hľadanie alternatívnej epraudy na dezinfogovnometoch ma nezaujíma.
Hladuješ ? Nemáš čím jazdiť ? Nemáš čím kúriť ? ani na dovolenky nechodíš ?
Strašné utrpenie sv.Šebestiána je celá europa, že ?
Ano, rusáckymi nezákonnými akciami pod velením Girkina.
Rusák môže sladko hryzkať. Motká sa 150 km od hraníc. A to sa chystal za tri dni obsadiť Kyjev.
Drogy boli alebo si stále naložený v liehu ?
Mňa udivuje, že si to mysleli rusáci, keď začali rozbíjať ukrajinské mestá a terorizovať obyvateľov.
Vidím, že tu je nakotená ešte blbšia a agresívnejšia verbež ako Medvedev.
Zelenski nepotrebuje Tomahawky, má vlastné Flamingo s doletom 3000 km.
Jedno videjko kde to ukrajinci pokašlali. Takých sú tisíce len miesto ukrajincov prdia do hliny rusáci.
Rusák vojnu začal, začal aj ničenie miest , tak bude dostávať aj on po chrap, ty odveta.
Rusko vylepšilo tie rakety dávno.
Drony sa zostreľujú neustále.
Odporúčame