Málo obetí je preto, že ukrajina má dobrý systém civilnej ochrany.
Tých miest a dedín, ktoré rusák zničil je veľa. Boli preventívne evakuované.
Málo obetí je preto, že ukrajina má dobrý systém civilnej ochrany.
Tých miest a dedín, ktoré rusák zničil je veľa. Boli preventívne evakuované.
Isté nebezpečia tu je. 5 násobne viac to platí o Rusku. Rusko nikoho okrme poľahaným boľševikov a iránskych islamistických magorov nezaujíma , klesá jeho význam aj ako benzínka.
Ak je europa je turistickým rajom, tak Rusko je úplne v prdeli. Ekonomicky, infraštruktúrne aj etnicky. O školstve ani nehovorím. Krajina v totálnom úpadku.
Putitn si potreboval dokázať že je rrusko silné ale ukázalo sa, že sú to len prázdne fantázie.
Rusko môže rozmiestňovať matku valagu aj to len vo svojich snoch.
Ani po island by nedošlo.
Prestaň žvaniť. Oni útočia cielene na mestá a dediny.
Len ukrajinský systém civilnej obrany funguje dobre.
Pre slovenskú republiku je družba nahraditeľná ale Fico neml záujem o náhradu.
A to nehovorím o SPP, ktorá vlastní geotermálne vrty . A nič s nimi nerobila mnoho rokov.
Však aj dávajú, tie zniičené mestá sú nič ?
Bombardujú mestá dodnes - iskandermi, dronmi, križujúcimi strelami.
Že čestný chlap. My ukrajinu nenapadneme , my len robíme na hraniciach cvičenia.
Vzhľadom na to, že sa prdlín resp jeho poskoci Lavrov a Medvedev vyhrážajú Europe, tak je to aj vec NATO.
Tá putinova propaganda ti nejde, fugas.
Rusák sa pravidelne vyhráža, tak NATO reaguje. Doteraz nezbrojilo, rozpočty na MO klesali a je podľa rusáckych gum kompletne odzbrojené. Teda sa dozbrojuje.
Je to ľahký dron z EPS, prečo by mal lámať dosku ?
Rusák vie poslať aj útočné drony, tie sú kapánek silnejšie . Tie ľahké drony posla aby oteestoval, ako bude NATO reagovať. Nič viac za tým nehľadaj.
Reč je aj o rusákoch. Ekonomika v hnoji a korupcia horšia ako na ukrajine.
O to sa vôbec neobávaj, dokiaľ ho nezradia proruské krysy , tak vydrží.
Napriek tomu dostávajú od dronov peknú sodu. Len si uži ich padanie na polia, rusáčik.
Europa preto začala zbrojiť, aby dobehla vlastné zaostávanie a rusácke špiny spolu so smerákmni vzápätí začali vyrevúvať, že oni zbrojiť nechcú , že chcú mier (rozumej kapituláciu).
Kým Europa bude kaput, rusák bude dávno kompletne držkou v hnoji.
Nasledovať bude fáza číslo 2 - budú sa vypínať rusácke elektrárne.
Pre Putina a Kima to platí 100 percentne.
Výnosy z tých ruských zabavených peňazí putujú na u krajinu už štvrtý rok.
Nie sú vyznavači nacizmu, odkiaľ máš takú blbosť ?
Hej a preto sa motká 150 km od hraníc tri a pol roka a jeho mužici umierajú po tisícke denne.
To je fakt postup ako hovado.
Odporúčame