Ty asi nemáš potuchy aké drahé sú destilačné kolony a ako dlho trvá ich vyrobiť.
Ale kľudne predvádzaj rusácku tuposť ďalej.
Ty asi nemáš potuchy aké drahé sú destilačné kolony a ako dlho trvá ich vyrobiť.
Ale kľudne predvádzaj rusácku tuposť ďalej.
🤣😁😂🤪 Bože môj ty si kus Konašenkova. Presnejšie jeho prdel.
Vojnu a zabíjanie predvádza kgbák.
Však rusákom nikto nič nerobí, tupec. Nikto sa nechystá dobíjať moskvu.
Oni nie sú nacisti.
Zatiaľ sa kgbáci zmenili z boľševikov na fašistov.
Ahá, tak preto rusákom ekonomika ide tak skvele do hnoja a 40 percent peňazí z rozpočtu dáva na vojnu.
Preto sa motkajú rusi 150 km od hraníc a za 3 a pol roka prišli o väčšinu obrnenej techniky.
Stratégia jak hovado.
Prečo by mal, zahreje sa ohníčkom z ruských elektrární.
To v takom rusko sa progresívne vypadáva z okna.
To urobili rusáci ak ti to nedošlo.
Toto je rusácka mútna propaganda. Zbieka rruských žvástov.
Ukrajinci tam rozhodne nezabíjali a nevyhladzovali obyvateľov.
Likvidovali rusáckych zachvatšikov a techniku.
Odkedy je Zelensky nacista ?
Tupá koza, tie útoky na infraštruktúru boli ako odplata za ninčenie ukrajinských miest a tiež aby rusákovi došli dengi na vojnu. Jasno ?
Omyl, Zelensky nepôjde dobýjať Moskvu.
Tentoraz stroskotajú rusácko-tatárski fašisti.
Nesedia tu deň aj noc ako vy rusošvábi a platení troli.
V Moskve a ruských elektrárňach bude horúco.
To si píš, že žije a rozbíja rusákom gule o kamene.
S týmito propagandistickými videjkami si môžeš vytapetovať kúpelňu. Srálbotka u putina.
Meteorolog predpovedá počasie, Zelensky ho nad Moskvou upraví.
Ukrajina za to nemôže, že sa im tam nalifrovali rusácki dovolenkári s Girkinom na čele.
Odporúčame