Ale nenávisť voči inému názoru šírený z Moskvy a záplava klamstiev a konšpirácií ti neprekáža, že ?
Ale nenávisť voči inému názoru šírený z Moskvy a záplava klamstiev a konšpirácií ti neprekáža, že ?
Mužik zo skanzenu zvaného plochá ficília, ty sa k tomu nevyjadruj.
Tam žiadni kovaní komunisti nie sú.
No zbrojiť sa bude ďalej.
nebude, to sú len šelesty v hlave antikysuckého blázna.
Myslíš že tí opoziční nebudú zbrojiť ale sa s krvavným Putinom chytia za ruky a posadajaú k ohníku ?
Tu medzi dezolátskou rusáckou verbežou sa počíta len to, či pomáha daný štát/vláda ukrajine alebo nie.
Skoro nič iné ich nezaujíma, stav korupcie už vôbec nie.
Uroveň Stačilo! a SPD padajet.
Uroveň SPOLU padnimajetsja.
Žiaľ až väčšinovo vymrú dnešní dôchodci a Fico pôjde na smeticko dejín.
Na traktore bude jazdiť sám po Kostelci s údeninami na vlečke.
Z ktorého má parádny plat o akom sa nesnívalo ani Biľakovi.
Pán dôchodca nás príde s bakuľou potrestať ?
Nuž tomu sa hovorí ruská hybridná vojna.
Samozrejem, prachy sú prachy, a kecy jeho voličom sú len kecy. Oni dobre vedia odkiaľ idú prachy.
Hlavne by o našej budúcnosti nemali rozhodovať starí dedkovia a babky v 70ke.
Nevšímaj si dezolé hlupákov.
Pre vás starých boľševikov a rusáckej zakonšpirovanej úderky iste.
Nadáva hlupákov, ktorí si myslia, že im pečené kurčatá do ústt zariadi Fico alebo Babiš.
Dôchodca, uvedom si, že má pravdu. Nežijete ani z ropy , ani z diamantových baní.
Žijete z práce zamestnancov a podnikateľov.
Odporúčame