Proukrajinske sily tam stále sú a budú pomáhať ukrajine.
Proukrajinske sily tam stále sú a budú pomáhať ukrajine.
Ak vyhrá ANO a bude zostavovať vládu, čakám od Babiša, či si na.erie do huby a pozve do koalície Okamuru.
Len sa pýtam , zaujíma ma, či súhlasíte s Ficovými 13tymi dôchodkami ako permanentným stavom.
To hej, tam bude tá pitcha žvaniť proletárske sjačky a škodiť za 10 litrov mesačne.
No koľko, ja čítam nejakých 250 tisíc celkovo.
Určite to napratali do utajených haciend v chorvátsku ako Kaliňák že ?
SPD aj motoristi akosi padajú.
Progresívnych fašistov si si v česku vytiahol z rite.
A ukrajincov bude podporovať aj nová vláda. A ľudia takisto ce muničnú iniaciatívu a podobne.
Aké miliony ? Čo tu žvaníš za blbosti.
Ti vravím, že ten je.nutý japonec vo vláde nebude.
Rozhodne nezačne plačkať.
Poľahaný japonec určite nebude so slovákom vládnuť.
Raj by sme síce nemali ale by sa ako prvé vymietla korupcia. Ktorá tu podľa Fica a Kaliho vraj nie je.
Začalo by sa podporovať reforma školstva, zdravotníctva, viac peňezí do infraštruktúry.
Nikdy tam ani žiaden masívny progresivizmus nebol.
Ktorú menšinovú vládu ?
ale zloží, o to sa ty neobávaj. Zoberie Motoristov a nejakú tretiu stranu. Napríklad Pirátov alebo Starostov.
Poľsko na V4 zvysoka kašle a Česko tiež. Múdro robia.
Dokiaľ budú u nás vládnuuť dezoláti a v Maďarsku ruský kolaborant, žiadna väčšia spoluprráca nebude. JAsno ?
So 70 ročným kobližkárom a pošahaným polojaponcom to česi vyhrajú.
Odporúčame