Náboženstvo je jedna vec, niečo úplne iné je politikárčenie cirkví.
Keď je pre stranu, čo by chcela ísť do vlády najdôležitejšia vec - zmluvy s vatikánom a obmedzovanie ústavy podľa cirkvených predstáv, tak je to mizéria.
Náboženstvo je jedna vec, niečo úplne iné je politikárčenie cirkví.
Keď je pre stranu, čo by chcela ísť do vlády najdôležitejšia vec - zmluvy s vatikánom a obmedzovanie ústavy podľa cirkvených predstáv, tak je to mizéria.
Dobre ti tak, Matovič. Kým neprídeš na to, že hlavný problém si ty sám .
Ruské a Čínske zbrojenie si vynechal.
Odkazujem GP, že nič prelomové sa neudeje, pri 8 miliardách ľudí je nemožné zabrániť otepľovaniu.
Takže sa pôjde ako doteraz. Niektoré oblasti budú neobývateľné - tropy, takže sa odtiaľ budú ľudia sťahovať.
Iné oblasti budú mať viac vody, napríklad púšte.
Rusi vyhrajú bačov qqt.
To o vedúcej úlohe sa týkalo vstupu po konci studenej vojny.
Vtedy si dali rusi podmienku, že len Rusko a USA budú rozhodovať o všetkých dôležitých veciach v NATO. Ostatní by hrali úlohu podržtašiek.
Požiar sa väčšinou začína malou iskrou alebo bleskom.
Možno z nej raz bude hnedý trpaslík. Aj ten musel vznikať od prachu, cez planemo veľkosti zeme, veľkosť urán až po konečnú veľkosť. Záleží na tom, koľko prachu je okolo neho v molekulárnom oblaku.
42 semrákov bolo odsúdených. Ficovi pomohol k vyhnutiu vyšetrovania istý inseminátor.
Nekecaj blbosti, keby mal ísť do Ruska, tak si aj nohy doláme, len aby tam bol čím skôr.
Teba strieľať nebude treba, teba stačí namazaťš smolou a vyváľať v perí.
Ten projekt stále funguje a ešte dlho bude fungovať.
To je ficov nový podpis.
Rusáčik sa vyhráž,pozerám.
Jáj, vždy nejaký rusácky qqt príde a spustí výsmešné častušky.
A keď frantíci fakt niečo ruské zostrelia alebo potopia, to sa budú vyhrážať tri dni atomofkami a peniť krv.
Ale bez výbavy.
Kde by ho odchytili, v čiernom mori ?
Taks a to robí do psej matere.
Rusácke akože výskumné plavidlá a taenektry plné dronov a odposluchovej techniky.
Z výnosov zabavených ruských zdrojov je peňazí habadej.
Upadá hlavne ekonomicky. Budúci rok pekne .ebnú do hnoja.
Odporúčame