Platí že si tupý boľševik, ktorého vytiahli z Biľakovej prdele. Ani Fico by ti to nezožral.
Platí že si tupý boľševik, ktorého vytiahli z Biľakovej prdele. Ani Fico by ti to nezožral.
Pristávajú na poliach, teda tie zostrelené.
Aspoň nemá malú cikulu ako ty, zamrazený boľševik.
Netvár sa že nevieš o Medvedevovi a Solohubovi.
Američania ich použili proti agresícvnym fašistom, ktprí ich napadli bez vyhlásenia vojny.
Duginom a Iljinom. Ale to je jedno, nech filozofujú ako filozofujú, vždy im ako záver vypadne nejaká despocia.
Kde američania vykrádajú zbytok sveta ? Oni im neplatia suroviny ?
Prestaň žvaňákať tie boľševické politrucké slinty, presne také museli moji rodičia rozoberať na politických schôdzach, kde povinne rozoberali akcie západnej junty a vyjadrovať bojj proti triednemu nepriateľovi.
Boľševíček opozdený, poplačkaj si a vyžaluj sa, ako ti za súdruha zobrali pohodlné miestečko referenta alebo politruka.
Však dobre robia, aby mordoristán k nim neprišiel znenazdajky na návštevu.
Odpáľ s tými žvástami do kotianovho zadku boľševik. Nemám chuť čítať politrucké drístanie.
Do skorumpovaného banánistánu nás dostal Mečiar a po ňom Fico.
Česi po rokoch s prechodom na kapitalizmus problém nemajú, jedine so štátnymi korupčníkmi. Lenže tam nie je korupcia ani štvrtinová oproti nám.
Vieš o tom, že sa rusáci vyhrážajú europe atomovkami ?
Ale ? Nám bolo kedysi jedno aj čo robili náckovia v Nemecku, pamätáme. A ešte sme im platili za vývoz židov akože na prácu,
Mordoristán zahučí kvôitomu že na vojnu míňajú hory prachov a zároveň podrezali krk civilnej ekonomike a banky majú obrovské úroky.
Chcem vidieť ako bude dodávať plyn Číne a Indii, keď tam nemajú naťahané rúry a na severe indie sú 8km vysoké pohoria .
Oproti EU majú väčšiu slobodu a rusákom sa o takej slobode nikdy ani nesnívalo, zaprdený boľševik.
Nejaký Ja&ja company tu šemotí čosi, že američanom dôjde plyn.
A pritom : https://www.imeteo.sk/spravy/gronsko-je-cenn…
https://fontech.startitup.sk/usa-chce-ziskat…
A ešte aj vzácne zeminy:
Akože prosperujuce krajiny vychodneho slobodneho bloku sa rozvrátili sami svojim diletantizmom, šlendriánom a rozhadzovaním na pitchoviny od vojny v afganistane po obrovské množstvo zbraní.
A čo robí Rusko doma ? To čo tam robí Putin s civilnou ekonomikou nie je ekonomická samovražda ? Napriek všetkej rope a plynu čo majú doma.
Amerika nie je žiadna utopia. Oni majú radi slobodu a nie štátny dirigizmus. Neviem, prečo by mali inštalovať nejaký tuhý režim.
Už ako keby mužik. už ako keby, USA ani Europa nepadla ani po ropných šokov v roku 1973, 1979, 1990, 2008.
Čím menej plynu budeme celkovo spotrebovávať, tým lepšie. Drahší plyn donúti hľadať iné zdroje a diverzifikovať. Napríklad pri teple je kde brať zdroje.
Z norska kupodivu vedú rúry tiež.
Rusošváb degenerovaný, v rusku žije tak do 160 tisíc.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Moldavan%C3%A9…
A čo ukrajinskí moldavci tí voliť mohli ?
Odporúčame