zasa si odhalil konšpiráciu chazarov
zasa si odhalil konšpiráciu chazarov
7 percent dneska
To v takom 19tom storočí, to bolo iné, to Europa kúrila vo veľkom.
Už si zažil vo svojej mladosti teploty 30 stupňov v máji a septembri po niekoľko týždňov ?
4. Už sme ich dobehli, zanedlho predbehneme eemskú medziľadovú dobu a potom klusom do doby stredného pliocénu.
Ja to podporujem. Púští bolo omnoho menej ako dnes.
5. Nemáš pravdu. Celkové merania (aj proxy) na severnej pologuli svedčia o tom, že teraz je najteplejšie za posledných 2000 rokov.
Jedno je isté - voňavý ruský plyn určite nie.
Však my sami sme magori.
Slovensko by bolo treba tiež oplotiť plotom s nápisom - pozor, po vstupe hrozí lobotomia.
Neboj sa, on sa niekto nájde. Aj ďalsím by trebalo vmietnuť do ksichtu, že sú magori.
Na slovensku, v EU, v rusku, v severnej koreji, arabských krajinách, afganistane, afrike.
Celá ľudská rasa je plná qqtov a psychopatov.
A vojna je čo potom , ty operácia ?
Skôr ten oranžový magor aj so zástupom podobných magorov.
Najhoršie je, že aj my máme takého magora vo vláde. A ten pred ním takisto magor.
Putin - paranodiný magor.
Dokiaľ sa neuzákonia všade na svete psychologické posudky papaláašov, do vtedy sa budú dostávať medzi vodcov psychopati.
S takým priateľom europa už nepotrebuje nepriateľov.
Keď ho rusák napadne tak budeme fňukať všetci a a obzvláť moskali.
Jedine v tvojom boľševickom sne.
Omyl . Tá kauza bola vyšetrovaná.
https://plus7dni.pluska.sk/domov/biely-kon-p…
Takto sa to vo ficolande robí, do psej matere.
O podvode baláchal Fico žlčovitým spôsobom. O podvode rozhodne až súd.
A ktože tie školy založil ? Pofidérrni politici ako Mečiar , Čarrnogurský .
padni komu padni
O tom je tá bieda. Ktorrý cvok chce počúvaťť tie jeho valdajské blitky ?
Maximálne synáčikovia a dcérenky naašej verchušky.
Lipšic bol v podmienke za neúmyslený trestný čin.
Gašpar vedome podvádzal. Chápeš ten rozdiel ?
Matovič a Danko takisto vedome podvádzali prettto sa mali pratať z politiky.
V tvojej je..nutej hlave nás Šimečkovci okradli.
Keby to bol fakt, tak Fico podá žalobu. Miesto toho sa vyhovára na Žilinku.
Fico je ešte aj zbabelec.
Odporúčame