Takže máme teraz tolerovať podobných nepríčetných cvokov vo vláde ?
Čo takto oplotiť SR a vyhlásiť krajinu za ústav choromyseľných a kleptokratov ?
Takže máme teraz tolerovať podobných nepríčetných cvokov vo vláde ?
Čo takto oplotiť SR a vyhlásiť krajinu za ústav choromyseľných a kleptokratov ?
Heslo paranoidného Fica - zvolávam bezpečnostnú radu kvôli dlažobným kockám.
Neboj, Fico si chystá podklady na ďalšie bliakanie. Určite príde na plačovku aj boľševik Blaha ako podpora.
A pedro je toho krásnou ukážkou.
Ten vôl si myslí, že za jeho rozbíjačstvo ho budeme nadarmo živiť.
Myslíš si že fakty nahradíš imbecilnými vtipkami ?
A tam aj skončí ako zbitý pes. Pamätaj na proroctvo pýtie - Keď prekročíš rieku, zničíš ríšu.
Lýdsky kráľ prekročil rieku a zničil svoju ríšu.
Nie nemôže blbeček. Ak sa bude blížiť k hraniciam niektorého štátu neidentifikované lietadlo ktoré neodpovedá na výzvy ATC ani PVO, tak ho prídu skontrolovať stíhačky.
Obvzlášť ndnes, keď si ruská verchuška rrobí pravidelne z huby prdel. Jasno ?
To isté by spravili rusi.
Jediný blbečekovia hrajúci sa na nechápajúcich sú Fico a Orbán.
Jeden sa tváro že robí polittiku na všetky 4 svetové strany a druhý v úctivej poklone voči rusošvábom až k zemi.
Poliaci nič na Moskvu neposielajú, tak drž pysk.
Švédsky minister obrany Pål Jonson: „Žiadna krajina nemá právo narušiť švédsky vzdušný priestor. Švédsko má právo brániť svoje nebo, v prípade potreby aj silou, a urobí tak.“ Analytik Joakim Paasikivi poznamenal, že NATO by pravdepodobne zostrelilo ruské lietadlo iba v prípade, že by ignorovalo rozkazy na odchod.
Na poľskom území., hej ?
A len tak si lietadjú kde kade s vypnutým transponderom a vysielačkou ? Naučil niekto ruských pilotov čo je to civilná letecká prevádzka ?
Parazitické exempláre sú Fico, Danko, Slota , Počiatek, Stromček, Kováčik, BLaha, Kotlár. atď atď.
Čo títo paraziti spravili kedy pre Slovensko ?
Tvoja smerácka pravda , smerosráč ?
Smerácka politická lúza nakradla neskutočné peniaze za tri vlády.
Fico a čo tak pozrieť sa na vilky smerákov Stromčeka a Počiatka ? Tam je všetko v poriadku ?
To niie je žiadna fantazmagoria. V smer a sns je korupcia rozbujená ako rakovina v 3tom štádiu , o čom svedčí 42 smerákov odsúdených za bývalej vlády.
Dnes je odsúdený Konávčik na sloveode a obvinený Gašpar úradníkom vlády.
Takže drž hubu o spodine, pretože tú tvoríte vy , po.ebaní zmrdi smerácki a hejnárodní gašpari.
Nie je, pretože to výrazne prekračuje jeho prijmy.
Chceš to porovnať s Ficovými oligarchami ?
Paškom, Brhelom. Bodorom Kvietikom, atď.
Europa bude v PVO jednať bez povolenia senilného oranžového.
Nekecaj mužik. Putin sa dávno pripravoval na obsadenie ukrajiny, toto je len zámienka.
Keby vážne chcel vyriešiť kontlikt, tak by to riešil cez OSN ako to navrhoval Porošenko.
Putin bol ukrajinou posadnutý už v dobe keď prišiel na kreslo.
AFU v obrane robí útoky na infraštruktúru podobne ako to robí raketami a dronmi ruská armija na mestá, elektrárne. Čo tam máš ďalej ?
Odporúčame