Aký máš problém ? V rusku sa to deje všade. Nič iné v TV neukazujú len podporu a propagandu k vojne , pardon SVO. Na plagátoch sa adoruje vstup do armády.
Deti sú od ZŠ osprostievané vojenskou propagandou.
Len nehrkoc prosím nezmysly, že rusko sa bráni.


