šeherepizda, až rusák zaútočí na krajinu NATO, najprv si to začneme vybavovať doma s dezolátmi
šeherepizda, až rusák zaútočí na krajinu NATO, najprv si to začneme vybavovať doma s dezolátmi
Uderená súdružka , ruské lietadlá vypli transpondér aj odpovedače. V civilnej leteckej prevádzke sú povinné mať zapnuté a odpovedať miestnej ATC kontrole.
Rozumieš ?
Kaja určite nemal vrelý vzťah k rusku, maximálne chladný biznis.
Protidronové PVO Kali neobjednal vôbec a o dronoch Kali zatiaľ len niečo počul. Asi ozvenu od Fica.
Nič nové sa nebude darovávať ukrajine.
Bude sa im posielať len čo zaplatí EU, však poznáme - Ani náboj na ukrajinu.
Nemám, načo ? Žiadna epidemia nie je, tak prečo by som bral ?
zase si pil v službe ?
Vieš že je to článok o konsolidácii, zatúlaná včelička ?
Zástup dôchodcov a viditeľné výhody pre nich sú pre Fica nedotknutenľné.
Fico ich ale skasíruje na tom , čo vidieť nie je.
Prečo Fico nedá podnet na OČTK ? Miesto podnetu ktorý by mu právnici spravili za hodinu len nenávistne drísta v médiách.
Jj, taký Pellegriny k dlhu pridal 10 mimliard. A terajšia vláda 17.
Keď bude Fico nabudúce drístať nenávistné slinty, nech sa najprv obráti na svojho brata, ktorý dlhuje sociálke a subdodávateľom státisíce. Miesto aby sa to vyšetrilo, tak firma zázračne zmizla s pomocou bieleho koňa.
reforma - to je také cudzie slovo pre smerákov.
Daj argument k veci, dezolé, k veci.
To je Ficova poézia.
Rusák kradne územia. Takže ?
Odpáľ do pitche vatnik. Bojovať budeme až rusák začne sem hádzať drony za mohutného potlesku rusošvábov. A potom si to vybavíme s vami stručne.
Putinovi dôjdu prachy do roka. Civilná ekonomika mu padne na hubu. Dúfam že si rusi užijú hlinu, ktorú budú musieť jesť.
A kdeže sú dnes zachvatčici ? Motkajú sa 150 kilometrov od hraníc a umierajú po tisícke denne.
Už sa ti všetko v hlave pletie. Myslel tým dílera Kaliňáka.
Trochu ťa poopravím, rusáci vedú vovjnu, ukrajina je v obrane.
Odporúčame