Než začneš blúzniť o škandáloch - toto si videl ? To nebolo zasahovanie do nášho štátu ? https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/2417159
Než začneš blúzniť o škandáloch - toto si videl ? To nebolo zasahovanie do nášho štátu ? https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/2417159
Český štát aspoň dostal tú miliardu korún v bitcoinoch. U nás by sa bitcoiny premrdali niekde v chorvátsku vo vilkách
Rozhodne nesmeruje. Ak niekto smeruje, tak naša hejnárodná banánová republika.
Pedro je čistý rusošváb a trol za kopejky.
skoro všade
Smerácko rusácki prasopsi tu majú nočnú šichtu a nadrábajú. Zrejme došli dengi na borovičku.
vyserr si smerácke voko
Odpoviem ti ručne stručne, zaseknutý jednobunkovec.
Ja vidím smerácko rusácky zakonšpirovanbýý odpad. Už ho mal admin dávno vidlami vykydať do Dunaja.
Blbár akurát urazen zadrístal.
Sú to smeráci a boli odsúdení. A ty sa hoď o zem.
Si za ustavičné drístanie dopre platený ? Kedy si dáš opraviť vybuchnuteé internety ?
Myslíš ako Fico svojich dôchodcov na námestia kde spoločne bliakali - vybúchame túto vládu po hlavách lopatami ?
až po tebe, vatnik
čo a ? Z toho krásne vyplýva aký sme zlodejský a skorumpovaný národ.
Už ťa tvoja baryšňa znova pripustila k internetu ?
Hej, slovenskej vole, píš k veci. Až bude slovensko na toom aspoň z polovice tak dobre ako česko, potom príď kotkodákať.
v smeráckej a sns
Napíš niečo k veci,smerácky trolík
Odporúčame