Boľševická konšpiračná a rusácka lúza niečo ozbrojené skúsi a bude sa hompáľať.
Boľševická konšpiračná a rusácka lúza niečo ozbrojené skúsi a bude sa hompáľať.
Zato Fico má skúsenosti zi 4 vlád všetko prežrať a do.ebať.
Na to zabudni že PS pôjdu so skorumpovanýnmi smerákmi.
Cáropapizmus - patriarcha bozkáva gosudarovi topánky. Gosudar si môže tak robiť čo chce.
To je dobre že ju vyzbrojovali. Keď susedíš s takým chorým národom ako rusi, tak musíš mať pripravený pre istotu solídny kyjak.
Neblábol nezmysly, konšpirátorka.
Čo také zosnovalo USA a briti ? Že chcali ukrajne pomôcť aby bola bližšie Europe a nie ruským imperialistom ?
Tvoja chorá nenávisť voči západu spôsobí že aj ty raz dostaneš čo si zaslúžiš.
Pýtam sa ešte raz, ty si stanovil podmienku, že by sa mali zúčastňovať na protivládnom zhromaždení ?
Keď môže jeden podporiť pri voľbách, tak môže druhý podporiť pri zhromaždení.
a rukou v latríne
To je dobre, dennikN nepotrebuje bakšiš od rusácko smeráckych hyen.
Je ich mnoho - IT, automobilky, strojárenské firmy, elektronika.
Aby som bol spravodlivý tak aj východné firmy - hlavne korejské.
To si píš, že nás je viac. Vás rusochujov a smeráckych uderencov je len najviac počuť, lebo najviac kričíte.
Pôjdete za 10 rokov aj s vašim paranoidným vodcom všade vidiacim majdany do politickej matere.
Ty rušíš akurát za to, že dnes padneš naliaty do postele. Ak nie do latríny.
Ešte Babiš nepreskočil, aby jeho riť nenašla prhľavu.
Nech sa ti chorá mačka zahryzne do prdele.
Ktorou lopatou, to čo sa Fico vyhrážal ?
Vtadajšia opozícia mala toľko za ušami, že 42 smerákov bolo odsúdených právoplatne.
Koľko dostal Fico s Blahom za vyhrážky lopatovou revolúciou ?
Myslíš niečo podobné ako drevené pódiá kde Fico zvážal autobusmi dôchodcov, aby tam s Blahom mohol robiť satanistické nenávistné seansy proti proti vláde, prezidentke a hecovať dav na lopatovú revolúciu ?
sa viac ako miliónu bývalých pracujúcich zoberú každoročné 600 eurové inflačné kompenzácie /tzv. 13-te dôchodky/
Tak je to správne. Ja tiež nemám 13ty plat.
Odporúčame