Mali sme tu hejslovenský dobytok, ktorému Mufty predal podniky a ten dobytok ich doviedol na prí tridsiatok.
Mali sme tu hejslovenský dobytok, ktorému Mufty predal podniky a ten dobytok ich doviedol na prí tridsiatok.
Fico s Blahom burácal a hecoval dôchodocov. Vyhrážali sa otvorene. Tých príkladov som uviedol, niekoľko, bolo ich ďaleko viac a na rôznych mítingoch.
To že na konci niečo utrúsil, jeho štvavé reči neospravedlňuje.
Rozumieš dôchodca ?
Ty mi skôr vysvetli ako diletant Fico resp. Kamenický zníži štátny, keď udržiava naďalej sociálne rozhzadovanie ako kartový kráľ.
Dúfam, že ti do ksichtu konečne vybuchli internety.
Poľsko je síce napakované technikou ale CUAS PVO nemá vôbec kvalitné. Nemá ani žiadnu prepojenú sieť senzorov po celej krajine.
Sieť senzorov má byť náhrada niekdajších hlások. Možno si ich pamätáš.
Rusák prostredníctvom tých dronov overril nakoľko NATO spí alebo nespí. To je celé.
Nie že mohlo , stanke. Sú to ruské drony. Poliaci ich preverili.
Už dávno je jednotný pohyb tovaru a služieb.
Doteraz si spal ?
Ty ješ odpad ? Ja jedávam kvalitné slovenské potraviny.
Poľsko, rumunsko, bulharsko zažíva lepšie časy, my pod Ficom so vzdelaním z VUMla a Dankom (kapitalizmus tu nesmie byť) ideme do hnoja.
Maďari pod Orbánom taktiež.
Ale za všetko môžu západní kapitalisti.
Súdruženko, my sme budˇ žili pricicaní na západ alebo na Moskvu. Inak to tu nebolo za posledných 100 rokov.
Orbán bol tiež prichytený pri korupcii. Smerácka svoloč aj hejnárodná bola tiež prrichytená pri korupcii.
Ruská civilná ekonomika je v hnoji. Toľko k tomu čo všetko má.
Každých 50 rokov bolo nutné rusov zachraňovať od hladu.
Prečo tu každodenne kašleš, keď ani pľúca nemáš ?
A ty si kde svoje noty zohnal - v ruskej kremeľskej búde za kopejky ?
Ospravedlňovať sa polotatárom budeme nanajvýš v tvojom ružovom sne, kacap.
A ešte niečo - skúste tu vítať rusácke vojská alebo robiť sabotáže a nikto sa s vami v rukavičkách maznať nebude.
Fínsko má kvalitné - školstvo, nemocnice, cesty, mosty, diaľnice vybudované. Armádu modernú.
Nemá prestarnuté obyvateľstvo plné zaboľševikovaných dôchodcov.
Prečo by mal mlčať, keď tu banda smeeráckych jenodbunkovcov v jednom kuse drísta.
Fico vládol dve tretiny za posledných 15 rokov. To čo sa tu deje je hlavne na jeho tričko.
Mizerné školstvo, rozpadajúce sa nemocnice, skanzen v armáde, polorozpadnuté mosty.
Odporúčame