Kde si videl že vraží ? Ked niekto vraždí tak islámski fanatici a agresívni ultra ľavicoví aj ultra pravicoví zmrdi s hodnotami.
Kde si videl že vraží ? Ked niekto vraždí tak islámski fanatici a agresívni ultra ľavicoví aj ultra pravicoví zmrdi s hodnotami.
Vyvrátený bol tvoj ovisnutý qqt.
Trump evidentne hecoval dav, aby útočil na budovu kapitolu.
A s tým Ficovým sebaospravedlňovaním - nie raz rečnil a ziapal podobné hlášky na mítiingoch.
Takže Ficovi tú miernosť verím asi ako putinovi pozdrav.
To by som doprial aj rusom.
Tí čo strieľali do Trumpa a Fica rozhodne neboli progresívno-liberálni. Zapamätaj si to.
Pinochet bol teda tiež kresťanský bojovník proti agresívnemu boľševizmu, súhlasíš s tým ?
Samozrjeme že bude, čo si myslíte že sa zmení kvôli dezolátom na rusácko - konšpiračný plátok ?
Verím, že vrámci protiimigračného záchvatu vyhodia z krajiny zvyšok slovanov a juhoeuropanov a ale nechajú si pakistáncov a indov.
Isteže, ty si len fľochol na fotku a okamžite si zbadal, čo sú, okdiaľ sú, aké sú staré, kto ich vyrobil.
Tu je ťa škoda, nechcel by si sa prihlásiť na prieskumné oddelenie SiS ? Napíš im, že vnímaš mimozmyslovo a si na kopejkový pohon.
A teraz vážne. Keď dron dostane direkt raketou a prípadne začne horieť, tak vyzerá presne takto.
Ty fake wannabe slováčik.
Zázraky na počkanie predvádza ruskí tovarišči. Zima sa blíži, tak už u nich zakurujú.
Mňa zaujíma, že rusák dostal znova po fúzoch.
Hovor za seba . To že predvádzate klasické ruské vraňo neznamená že balti sú rovnako rusáckizmom osprostený ako ty.
Vot eto charašoje malčiki.
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/727914-…
Dobrovoľníci vo veku 45 rokov a viac teraz tvoria polovicu nových regrútov, povedal nemenovaný zdroj z kancelárie starostu Moskvy. Priemerný vek regrútov sa podľa neho zvýšil zo 40 rokov na začiatku roka na približne 50 rokov. Ruskí vojaci sa sťažujú, že „dedkov“, ako starších spolubojovníkov prezývajú, je medzi nimi stále viac. „Polovinu vojakov v našom sektore sú starí chlapi a Ukrajinci ich kosia,“ napísal pre Vjorstke vojak, ktorý slúži v ukrajinskej Charkovskej oblasti.
Kľudne sa hoď o zem , ruský troll. A buď rád, že je admin mierny. Keby to bolo na mne, do jedného dňa by ste pofičali svinským krokom z diskusie.
Ako vtip je to dobré trolík.
Realita je taká, že keď sa jednalo o mieri dokonca za prispenia Trumpa, Putin ho povodil za nos a hneď na druhý deň poslal stovky dornov na ukrajinské mestá.
Takto si ruáci predstavujú ruskí mir. Strčte si ho do riti, rusáci.
To bolo v roku 2022,a boli to jej odhady.
Čo z toho vyplýva pre dnešok? nič.
Paranoidný rusácky trolík nezabudol sem hodiť články z dezolátskej stoky.
Môžeš si s tým zbytočným textom vytrieť zadok.
Takých je tu viac, čo dostávajú z kremľa noty. Treba ich nachytať na ich vlastnej blbosti.
Zbaliť si veci a potichu odísť domov. ...
Orbánko, vypadni z EU, predvčerom bolo pozde. Viszlát.
Iste, takí ľavicoví korupčníci s kamarátmi oligarchami, tí sú v pohode, že ?
Zabudol si v tom výpočte na čínu a Indiu, Kanadu, afriku, južnp ameriku, austráliu.
Odporúčame