Vvy máte pred rosákmi gumené kolená už dávno.
Vvy máte pred rosákmi gumené kolená už dávno.
Nezabudnite jednobunkvci z plochej ficílie zakvákať, že je to preto, že Naď daroval S300 ukrajine.
Kde sú tie veci, šelesty v tvojej hlave ?
Ako môžu drony preniknúť cez net analoga PVO najsamlepšiu krasnaju armiju. To bol odhodený špak. Ruský šlendrián.no .
To bolo vtedy. Nemecko sa počas studenej vojny vyzbrojilo. Malo priesmysel, energeticku
Po skončení studenej vojny nemci postupne začali blbnúť. Keď je koze dobre, šla tancovať na ľad.
To by chcelo skôr trieskať čelom o stenu.
Ale nemeckú blbosť to nenapraví.
Ako typický smerácky hosip.
Zato pokrokoví boľševici a putinovci majú tiež zaujímavú pamäť. Si pri každej oslave skončenia vojny spomenú len na to , čo sa dialo len od roku 1941. Čo sa dialo 2 roky predtým majú vymazané z pamäte.
A to čo sa dialo od roku 2014 po rok 2022 si pamätajú ako sa im hodí.
dal by som ho do zvieracej kazajky a polstrovanej miestnosti
On je tzv. ľavičiar karpatského strihu - zbojník.
V tom to ti nedám za pravdu, pretože v Europe je silná kontrola zbraní u civilov a jediné čo vlády dosiahli je, že zbrane majú privandrovalecké gangy.
Iluminátti, Soroš, globálny prediktor, deep state, židojašteri, chazari.
Ako nákupný zoznam krmviva, ktoré dezolé chrúpali ako prasiatka.
Babiš dostal palicou - jooj , ľutujem, že som to zmeškal.
Bože, ten Orbán je qqt. On si fakt myslí, že niekto v budúcnosti bude obdivovať a ochraňovať arogatnú úderku deštruktívnych autokratov ?
Hej pán čo sa skrýva v bunkri za dlhým stolom niečo ľabdá o egoizme a princípe ekaždý sám za seba.
Jediné priateľstvo čo Putin má je len s islamistami, boľševikmi a dementným Trumpom.
Mimochodom, kedy pôjde trpaslík z KGB pozrieť svojich zachvatčikov a podporí ich osobne ?
vybuchli internety, pedro ?
To je len ilustračná fotka, tak sa nezavzdušňuj, pán s mindrákmi
Však ho aj skritiozovali. A nielen oni, aj jeden kongresman z republikánskej strany, ktorý sa nemôže dívať čo vystrája dement Trump.
Odporúčame