kde si ich videl ? osobne kontroluješ výložky ?
kde si ich videl ? osobne kontroluješ výložky ?
To je o vás rusáckych vožďoch známe.
Viac slovákov odviezla ruská a armáda a NKVD do ruských gulagov než tých čo padli pred banderovcami.
A to je dobre. Nech rusákov porazí od zlosti.
Keď je toto oslobodzovanie, že donbasanom zničia mestá, tak ja som pápež.
Iste mužik, poliak nemá čo robiť len si vymýšľať neexistujúce drony. A ty si rád uveril ruskej propagande.
Ktorý režim, ten Stanlinský ? Tak to áno, krásne Stalin vrazil poliakom kudlu do chrbta.
A kedy ukrajinci povedali, že zostrelili 110 percent dronov zo 100 ?
Baví ťa takto drístať ?
Dezolé ste vy, ruským mechom udretí magori. Gejza tu dáva vám na pripomenutie vaše vlastné zvratky.
Tažké drogy boli ? Duševne si v poriadku ?
Otázka je, čo rušili . Pretože tie drony sa navigujú podľa glonassu.
A kde ho uskladníš ? Videl si niekde napríklad v Nemecku masívne úložiská vodíka pre rádovo TWh energie ?
Máš predstavu koľko takých úložísk je potreba na zimu a koľko budú stáť ?
Nehľadiac na dosť biednu účinnosť hydrolýzy.
Nikto na celom svete to nemá vyriešené.
Veterníky na lsovensku nepomôžu, tu fúka málo. V noci akosi nesvieti slnko. V strednej europe je cca 1800 hodín slnečných ročne z 8760. To je málo.
Rozhodne veľké elektrárne zbytočné nebudú.
Partaje určite nie . Na každú ministerskú a úradnícku funkciu bude konkurz.
My vieme, že ty žiješ zo vzduchu a ani nekúriš, nespotrebovávaš .
Celú partokraciu zrušiť. Správajú sa ako firmy ktoré berú peniaze od prachatých podnikateľov.
Ešte aj tu budeš trepať bludy, lazník ?
Rusko je uhlavny nepriatel storocia celej Europy.
Je rozhodne inteligentnejší ako ty, uderená súdružka.
Pekne si začal a tak hlúpo skončil.
Ukrajinské zbrane platí predovšetkým Nemecko, škandinávia, možno aj poľsko a USA.
Dokiaľ bude rusák anektovať, nič sa rušiť nebude.
Odporúčame