pozeram, ze opozicia tam vlastne ani nikoho nechce dosadit. na druhej strane je vhodne podotknut, ze predseda NKÚ by dla mna mal byt nestranny odbornik, ktory by v pripade zlocinu dal rovnako intenzivne po spinavych paprciach jednej aj druhej bande. takze spolitizovat tuto volbu a hadat sa do nemoty ma aky vyznam?

