Ale ved ja s tebou tupček,nediskutujem,ja si z teba robím perdel:))))))))))) kapišto?
Ale ved ja s tebou tupček,nediskutujem,ja si z teba robím perdel:))))))))))) kapišto?
Ano v tvojom príspevku,je vidno typický pristup egoistického fašistického dezoláta,ja som tom mal...čo ma je po druhých...i ked dezolátovi ako si ty neverím ani nos medzi očami...
Ale no ved daj nejaké tvoje fantasmagorie,nehanbi sa :)))))))))))
Ešte mi povedz,mucino ktorého plagiatora som volil...Danka,Matoviča,či koho:)))))))))))))
Ale ved ti snád nikto neberie,tvoje sväté právo skučat na jesen na kysliku,tupelko,či? Ale dúfam že prosikat o pomoc budeš Kotlebu,Harabína,Blahu alebo chlapcov z Maduaru,ty mgr:)))))))))))
Veru,aj v škole mali niektorí žiaci iný názor,len škoda že poväčšinou tí s iným názorom ako učitel,opakovali ročník,ako tuná al.ciada:))))))))
Takže vláda može zato že niektorí ludia majú v makovici nas ...rané? Zaujímavý názor:))))))))))
S tvojou hlúpostou sa nebojuje,ta je nekonečná...z tej sa len robí perdel:)))))))))))
Ty máš nejakú poruchu,mucino,či ako?
Veru,ani Putin by sa s vami nekašlal,dezoláti pribrzdení:))))))))))))
Akože nič,tupelko ved som ta pochválil:))))))))))))
Vy zaostalí polodementi ste schopní útočit aj na lekárov,ako dajaký kmen v Afrike v polovici 19.st. Gratulujem vám dezoláti...
Zmýlil si si ma s nejakým tvojím kamarátom,mucino...ja vaše zvyky neuznávam...
Zase zo seba robíš,hlupáčika mucino? Ide ti to velmi dobre,musím uznať:))))))))))
Ty čo navrhuješ na tie polodementné kreatúry,čo napádajú očkovacie tímy?
Tvrdo a nekompromisne,na idiotov sa inak ani nedá...palec hore pán Hamran.
To kupuješ vo zverimexe,mucino?:))))))
Veru,sprostý si nato dosť:))))
hyena bongar vie velmi dobre čo je na tom zle...Nehodí sa mu totiž do krámu to že na covid zomierajú aj mladí ludia...pritom stačilo dat sa zaočkovat...
Odporúčame