Nezaočkovaných s ťažkým covidom by som do nemocnice ani nebral...na vratnici ich treba nabalit ivermektinom,,bromhexinom,flašou vodky a tel číslom na Kotlebu,Blahu,Tarabu,Bukovského a samozrejme chlapcov z Maduaru...Hned by boli nemocnice volnejšie a mohli sa lekári venovat odloženým operáciam...


