Nemaj strach,tvoj Hranol ich absolvuje,kolko bude treba:))))))))))))
Nemaj strach,tvoj Hranol ich absolvuje,kolko bude treba:))))))))))))
Ty ho nosíš dlhodobo? Ja len pár minút v obchode...
Tak Hranol sa dá zaočkovat a možu zato scientologovia:))))))))))))))
Sprostejší zdroj si nenašiel? Napr.Fiškál:)))))))))))))
No mal by si tam zájst a nie vypisovat po internetoch,určite si ťa tam radi vypočujú:))))))))))))
Presne tak,počkali si kedy bude na mol a vtedy sa to stalo:))))))))))))
Je mi jasné že tomu veríš,sprostý si nato tak akurát:)))))))))))))
Prečo by sme mali volit tú mrochtu čo máš doma,ona kandiduje či ako?
Dúfam že tvoj odkaz platí aj pre tých čo škriekajú pri očkovacích centrách a nadávajú lekárom...
Prečo si myslíš,že zrovna interupcie sú problém?
Ano máš pravdu,Záborska a Kotleby žijú v blahobyte a nemusia riešit skutočné problémy ktoré trápia ludí,pretože ich riešit ani nevedia...
Veru ,si šikovná opička také ma Hranol rád:))))))
Veru teba trafil poriadne a presne:)))))))
Ty už si sa tu niečo natikal a furt nič:)))))))
Veru to majú Hranol a Matovic spoločné, obom vadi pani prezidentka...
Ale zato ty stíhaš:))))))
Dr Smrť Fico trolluje niečo o hovorkyni vlády :)))))Gašparovic co robil celý cas:))))
A samozrejme spolu s Kotlebovymi nazis,fuj!
Odporúčame