A Hranolova grilovačka bude pomaly pokračovať...musi mu to v tej makovici šrotovať čo tam ešte všetko natáral:)))))))
A Hranolova grilovačka bude pomaly pokračovať...musi mu to v tej makovici šrotovať čo tam ešte všetko natáral:)))))))
Ten Hranolov isto,máš recht:)))))))))))
Čo je to pre mafiosa jeho úrovne nejakých 50 litrov a zlaté mince? Nič...
A chudák Hranol sa musel obracat,aby sa Kočner nato neurazil:)))))))))))
A Hranol sa o to postará,aby to nevytáral:))))))))))) juj ale si hlúpy:))))))))))
Ej musí to tomu Hranolovi teraz v makovici srotovat,co tam všetko ešte natarali:)))))
Slovensko:)))))))
Len si pekne poplackaj,ved máš aj nato dôvod:))))))
Zase si bude celé Slovensko robiť zo smerakov perdel,ale oni už sú nato zvyknutí:))))))))
Veru,ukážkový útok na úspešné predsednictvo:)))))))
Ano ti na chate ,si isto prišli na svoje:))))))
A Smer preberie duet BlaBla:))))))
To je jediná vec ktorá mu ide,asi pretože ho to baví:)))))
A zatiaľ jeho ovce budú kapať na koronu...
Nie,na tvoje rady ja veľmi nedám:)))))))
Ten Hranol je namočeny snáď v každej spinavosti...
Neviem co majú radi tvoji kamoši a ani ma to nezaujima:))))))
Ja vždy to si zapamätaj!
Vedle jak ta jedle:))))))
Odporúčame