No ano a presne preto mame na urcenie kto co chce volby a nie pokrikovanie po uliciach. Pretoze ked ma clovek len trochu rozumu tak pride na to, ze po kazdych volbach je 50% ludi spokojnych a 50% nespokojnych a to ma zakazdym ta nespokojna mensina potom ist pokrikovat po uliciach, ze chcu aby sa ti, co vladnu vzdali moci? A ano, povodne vznikli tieto protesy kvoli smrti novinara a jeho druzky. Ale ked si clovek pozrie osadenstvo tych, co vcera recnili na uliciach: Havran, Hrib a mala prist aj Vasaryova a ked si uvedomite, ako sa ohanaju tym, ze to nie su politicke protesty ale len tak mimochodom chcu odstupenie vlady, tak potom o com to je.

