To su presne taki demokrati ako ti nasi, co volaju po slusnom Slovensku. Len teraz boli v Madarsku volby, kde nedokazali narod presvedcit o svojich myslienkach, tak jednoducho robia bordel na uliciach, pretoze si myslia, ze ked budu hlasno kricat, tak ich to bude legitimizovat. V skutocnosti len kazia vzduch.

