Podľa Trumpa je na jednotlivých štátoch, či vyzbroja učiteľov
Tak ja verim, ze po tom, ako sa uz aj my staneme tym demokratickym vyspelym zapadom a konecne uz bude moct kazdy podla lubovole u nas drogovat, tak ako si to predstavuju nasi liberalni politici.. tak predsa aj u nas bude potrebne riesit otazku vyzbrojovania...
Ale teda aby se neboli nespravodlivi voci Trumpovi, v sucasnej situacii, ked nie je mozne ucinne bojovat proti zbrojarskej lobby a ked je uroven vyzbrojenia obyvatelstva taka aka je, je naozaj riesenim sebaobrana a teda ak je ucitel ozbrojeny, tak moze situaciu riesit. A ked uz pride na to kto z koho, tak sa aspon trochu vyrovnaju sance...