Nastane chaos.
Die welt splieta dve na tri o tom, ze Fico by mal prebrat zodpovednost. Za co presne? Fica na rozdiel od Die Welt niekto zvolil a jeho volici si myslia nieco ine ako tretotriedni nemecki pisalkovia, ktori hov no vedia o tom, co sa u nas deje.
Ako moze niekto napist takuto obludnu sprostost to sa rozum zastavuje.
Je to presne tak ako povdal. Uz teraz sa na Slovensku opoziciou organizuje chaos. Navyse kazdy rozumny clovek pocituje hrozu ked vidi, co za banda sa tlaci k moci.
Nevedia nic o nicom, len dristaju.
Nie, oni maju mandat od svojich volicov aby boli v parlamente a vladli.
No, velmi zaujimave vnimanie reality, ze Moskva konspiruje. Ale zato Anglicko a USA nekonspiruju, ked to hodili na Moskvu. Stalo sa to v Anglicku. A ako spominal pan politolog Horsky, za takych okolnosti je politicky kulturne aby odstupil minister vnutra. Anglicko asi nie je vyspela krajina a politicky kulturna krajina, lebo on sa nechysta...
To su vsetko somariny.
No takze ty patris k tym zasranom. A este aj urazas ludi, ktori uz nieco zazili a teda vedia, preco kniekoho volia.
Staci sa pozriet na nase "nezavisle media" ako SME alebo Dennik N.
Od ludi, ktori tvoria v sucasnosti Most-Hid sa nedalo nic ine cakat. Bela skoncil v spolocnosti ludi, ktori zavreli nad stranou hrob. Nulove preferencie v buducich predcasnych volbach ukazu, co si ludia o tejto strane myslia.
No zato uderka opozicie vyzera, ako by ich dobre pomojkal Matovic.
Uz nikdy neprestanu hust jedinu pesnicku a to, ze musi odist z vlady kazdy az dovtedy, kym tam nebudu oni.
No ved to je nestastie demokracie, ze aj ludia bez mozgu maju pravo volit. Potom mame problem, ze namiesto skutocnej politiky vedenej kulturnym sposobom sme svedkami politiky aku presadzuju strany ako je OLANO.
No ved prave o to sa teraz bojuje, aby nasa vlada bola bez blbcov a psychopatov....
Horsie je je, ze Kiska hned po nastupe poslal pozyvaci list americkej armade, ked ponukol Poprad pre vojensku zakladnu NATO, to si uz ludia akosi nepamataju...
Tomu budeme hovorit zasahovane do vnutornych zalezitosti Slovenska?
Parlament alebo obcania maju pravo. NIE OPOZICIA. A ano je presne stanoveny postup, tak nech sa paci, peticia, referendum, a potom ked sa obcania zhodnu na tom, ze chcu skratenie volebneho obdobia, tak to moze nastat. Alebo hlasovanim v parlemente. Nikde sa tam nehovori nic o tom, ze ked 1% ludi pokrikuje po uliciach, tak to nieco legitimizuje.
Zopar ich nebolo. Zjavne je ich dost.
Odporúčame