Madrid prevezme kontrolu na Katalánskom, potvrdil v sobotu Rajoy
V tej Europe sa nam to tak zopsulo... Ludia si dovolili zvolit si v Madarsku, Rakusku, Nemecku strany, ktore su populisticke a nechapu, ze darovat Europu ilegalnym imigrantom je tak demokraticke, dobre a spasonosne. Este stastie, ze existuje ziarivy priklad demokracie, ktorym je Spanielsko. Po tom, ako mlatenim ludil zmarilo referendum a dokazalo ako prve v dejinach Europskej Unie zaviest politicke procesy a politickych vaznov, dokaze hadam aj potalcit demokraciu a pravo naroda na sebaurcenie. Ved s fasizmom ma Spanielsko dlhorocne skusenosti... Takychto politikov ako su spanielski demokrati treba v Europskej Unii ako sol. Inak by sa mohlo stat, ze si zas obcania zle vylozia pojem demokracia a rozhodnu sa zvolit si niekoho, koho nazory nebudu vyhovovat tym "spravnym demokratom".