Nie, len mal svetlu chvilku ked konecne povedal nieco co stoji za rec.
Nie, len mal svetlu chvilku ked konecne povedal nieco co stoji za rec.
Presne tak ako tu uz bolo povedane. Moslimske krajiny ako su Francuzsko, Nemecko alebo Belgicko uz su zda sa stratene. K comu vedie vlastizrada treetosektorovych rozvracacov vidite v priamom prenose. Slovensko ale este ma moznost vyberu. A takisto je moznost vyberu kde nakupovat, pouvazujtenad tym, ci jemozne nadalej podporovat nakupmi tych, co vas urazaju.
Bez ohladu na to, aky je postoj cloveka k urcitemu symbolu, nie je mozne, aby sa niekto opakovane a samoucelne zviditelnoval prejavmi vandalizmu. Miesanie sa Kisku do vysetrovania tohto trestneho cinu je uz len smutnou ukazkou toho, co si ludia zvolili za prezidenta.
Hovadiny, ze? Cim ta tak milo prekvapili? Ze odfajcili 4 mesiace zvysenia platov? Vymenou za co? Ze odteraz vzdy ked nieco zapindaju tak Fico povie, ze sanca bola a zmarili si ju sami?
No ja si myslim, ze ked sa s niekym dohodnes na pravidelnom kazdorocnom zdvihani platu o 6% rocne, tak hadam by sa patrilo, aby sa na oplatku za to prestalo neustale pindat.
No nehnevaj sa, ale za sprostost deti mozu predovsetkym ich rodicia nie ucitelia. A ako si prisiel na to, ze niektori ludia by mali mat svoju pracu ako poslanie? To akoze ked pride ucitelovi instalater opravit kvapkajuci vodovod, tak mu za to ucitel zaplati "prednaskou o poslaniach"? O akom mimoskolskom diani je rec?
Ja som ich v tejto diskusii dal a ty si ich cital. Dalej s tebou diskutovat nebudem, pretoze nie je s kym ani o com.
Takze ty ani nedokazes pochopit zmysel mojho kratkeho prispevku zlozeneho z jedinej vety?
Ale ked uz o niecom diskutujeme, tak ak hovorime o pravach zien a ich ochrane, tak preco sa v takto jasne vymedzenej teme hovori cosi o "nestereotypnych rodovych roliach"? Co to ma spolocne s pravami zien v rodine?
Radsej sa zamysli nad tym, kto to prekladal tebe.
"nestereotypných rodových rolí" - treba citat s porozumenim. Ten dohovor treba citat tak, ze je to 34 stran peknych veci o ktore vobec nejde a su tam dva-tri paragrafy, ktore potichu pomocou eufemizmov rozvracaju zaklady civilizacie.
Vies, ono je to tak, ze deti sa rodia vtedy ked ma muz so zenou sex. Ak ta este nikto neinformoval ako sa to robi, nemal by si sa k tomu vyjadrovat.
Cize ono je cely ten dohovor pekny a vsetko je v poriadku, ale ako sa hovori, diabol sa skryva v detailoch. Pretoze tento dohovor hovori, ze by sa mali vsetky stereotypy zahodit, vratane nabozenskych, kulturnych atd. a mala by sa pestovat rodova rovnost, pod ktorou si ale niektori predstavuju to, ze treba pustit psychopatov do skol, ktori budu hustit do 7 rocnych deti, aby porozmyslali nad tym, ci by nechceli byt dievcatkami namiesto chlapcekov a opacne, lebo ake to bude uzasne, ked uz nikto nebude vediet kym v skutocnosti je.
"Zmluvné strany prijmú potrebné opatrenia na účel podpory zmien v spoločenských a kultúrnych
modeloch správania sa žien a mužov s cieľom odstrániť predsudky, zvyky, tradície a všetky ostatné
zvyklosti, ktoré sú založené na myšlienke podradenosti žien alebo na stereotypných rolách žien a mužov."
Stereotypne roly zien a muzov - to akoze muz je otec a zena je matka.
"Zmluvné strany prijmú , ak je to primerané, potrebné kroky na to, aby sa do oficiálnych študijných
plánov na všetkých stupňoch vzdelávania začlenili študijné materiály týkajúce sa problematiky
rovnoprávnosti mužov a žien, nestereotypných rodových rolí, vzájomného rešpektu, nenásilného riešenia
konfliktov v medziľudských vzťahoch, rodovo podmieneného násilia na ženách a práva na
nedotknuteľnosť osoby, ktoré sú prispôsobené vyvíjajúcim sa schopnostiam žiakov."
nestereotypne rodove role - to akoze otec moze byt stolicka a matka moze byt botnik.
Jej cielom je nabalit sa. Kazdy kto jej prispeje len ukaze aky je hlupak.
Predpokladam, ze velke percento z tych, ktori sa v skutocnosti chystaju volit Kotlebu sa k tomu pri prieskume verejnej mienky nepriznalo, z coho vyplyva, ze ked je tak vysoko v tychto cislach v prieskume, tak v skutocnych volbach ho bude volit ovela viac ludi a s prehladom to vyhra. Budem drzat panovi Lunterovi palce.
Ta imperialna mocnost, ktoru ma pan autor na mysli, to je ta, ktorej poslal nas pan prezident Kiska pozyvaci list do Popradu a ktorej tanky sa pravidelne premavaju po nasej krajine, ked sa presuvaju na "cvicenia" do Rumunska Bulharska? Je zaujimave ze malokedy pocut o tom, ze by aa z cvicenia vracali...
Ta prva cast s tym plne suhasim, ta druha uvidime.
Len vies, jeden rozdiel medzi zapadom a Ruskom je. Rusko nie je vo vynimocnom stave a nema na kazdom rohu obrnene vozidlo a hliadky v plnej zbroji, ako je to v tych preuzasnych zapadnych demokraciach, ktore vdaka svoju diletanstvu a rozpadu zdraveho rozumu znicili svoje krajiny a pomaly ale isto ich uvrhavaju do chaosu.
Najomne byvanie je ok, ale byt sa prenajat da aj teraz. Neprichadza do uvahy, aby stat vyberal peniaze na daniach aby on "efektivne" staval najomne byty. Stat nic efektivne nespravi akurat oberie ludi o dalsie dane.
Zacnite rozmyslat nad tym, ci ma niekto pravo po tom, ako vam desatkrat zdanil vas prijem este raz vam ho zdanit kazdy rok, pretoze ste si dovolili kupit si vlastny byt. A skuste porozmyslat nad tym, ci by ste necheli radsej sami rozhodovat o svojich peniazoch a buducnosti. Namiesto toho, aby ste mali majetok, ktory je vas, sa stanete otrokmi GAUNEROV, ktori nastavia system tak, ze budete donekonecna platit obrovske sumy za prenajom a nikdy si nebudete moct dovolit mat vlastny byt. Kvoli daniam. Alebo si myslite, ze ked sa povie, ze stat alebo mesto postavi najomne byty, ze to bude niecim pre vas vyhodne? Trikrat to preplatite na daniach a na dochodok skoncite s holym zadkom. Prave naopak, proti dalsim tzv. majetkovym daniam je potrebne bojovat, pretoze ich jedinym zmyslom je zabranit vam nieco si nasetrit a zariadit si zivot ako chcete vy, vratane vlastneho byvania.
Odporúčame