Stavanie najomnych bytov je zlocin proti obcanom statu a nie je riesenim absolutne nicoho.
Stavanie najomnych bytov si treba predstavit takto: Najskor stat da vysoke dane na vlastnictvo nehnutelnosti, vo vyske 1% z ceny nehnutelnosti rocne. Takze ti, ktori si dovolili si nasetrit namiesto rozhadzovania penazi budu OKRADANI banditami z vlady. Potom tie peniaze daruje vlada svojim kamaatom, aby polovicu rozkradli a za druhu polovicu postavili najomne byty, ktore potom daruju na uzivanie ludom, ktori svojou pracou nie su schopni inak nadobudnut byt. Cize to socialne v tom bude v janosikovsom okradnuti tych, ktori si dovolili byt natolko vzdelani a schopni, ze sa o seba postarali sami. Sucasne sa dalsej casti obyvatelstva kvoli vysokemu danovemu zatazeniu ZABRANI vlastnit svoju nehnutelnost, lebo si to jednoducho uz nebudu moct dovolit aby potom tato vlada PODPLATILA svojich volicov tym, ze im daruje nieco z vasich penazi.

