Pozri, to co zapadne firmy urobia, je to, ze prebalia vyrobky urcene pre vychodne krajiny do inych obalov, aby sa nedali porovnavat, pretoze to budu "ine" produkty a nikto s tym nic nespravi. A samozrejme tiez chapem, ze Fico je politik a ze si prihrieva polievocku. Ale co nechapem je bagatelizovanie tohto problemu a snaha zahrat ho do autu, lebo Fico. To je absolutne neakceptovatelne. Ak by sa kazdy vyjadril o tomto probleme ako o vaznom, vyzadujucom si riesenie, neakceptovatelnom stave a dorazne sa vyjadril, ze je potrebna naprava a ak by to nebodaj vysustilo do zmeny spravania sa zakaznikov v obchodoch, potom by sa mozno nieco zmenilo. Ked sa hlupaci vyrehotaju z neho, tak co si ma potom zapad pomysliet o takomto narode? Potom je jasne, ze si z nas budu nadalej robit srandu a povazovat nas za druhotriednych, pretoze polovica nasho naroda sa sama stavia do teto ulohy...


