A presne tak to aj je. Ten sofer auta je JEDINY vynnik toho co aa stalo.
A presne tak to aj je. Ten sofer auta je JEDINY vynnik toho co aa stalo.
Nemam na mobile interpunkciu. Ale vsimol som si, ze tebe neznalost pravopisu ani zastavanie sa pachania trestnej cinnosti problem nerobi.
"Rím žiada väčšiu pomoc od Európskej únie pri riešení situácie."
No tak si pripomenme nedavnu reakciu talianskeho trenera, ktory sa vyjadril o nasich ako o luzroch. A teraz sa pozrime na tuto krajinu, ktorej zahranicny dlh je vacsi ako 2 biliony EUR (nie miliardy, ale skutocne biliony). Taliansku sa zacina pomaly ale isto rozpadat bankovy sektor a o ochrane svojich hranic nema tato krajina sajnu.
Tak neviem, ci by sme tymto luzrom mali pomahat alebo by sme im mali dat dobru radu, nech pohnu zadkom a zacnu si plnit svoje povinnosti. Alebo potom nech uznaju, ze su v podstate krajinou tretieho sveta, ktora nesplna naroky na to, aby bola clenom Europskej unie. Pretoze ak si krajina nevie chranit svoje hranice, prestava byt krajinou...
A mozno by sa patrilo naucit sa aj pravopis, lebo potom je tazko obhajovat hlupe nazory a k tomu este rozpravat o niekom, ze je vygumovany, ze?
No ja to zas vidim tak, ze to ty tu obhajujes zlocincov. A mimochodom svedci o tom aj ten vyraz "fizel", ktory si vyssie pouzil, spolu s dalsimi spoluobcanmi. To tiez o tebe nieco vypoveda... No a pripada ti nieco streleneho na tom, ze pravidla platia pre kazdeho a treba dodrziavat zakony?
Mozno by mala belgicka policia najskor zacat zatykat clenov vlady a parlamentu a tretosektorovych rozvracacov, ktori tento problem sposobili, ked dovolili ilegalnym imigrantom obsadzovat svoju krajinu a pachat tam trestne ciny.
To su len kecy. Co chces obhajovat na tom, ked niekto uteka pred policiou po tom ako bol vyzvany aby zastavil vozidlo. Policajt ma pravo strielat po takomto vozidle a mal by to urobit.
Tento nazov clanku je ubohy. Za smrt toho mladika moze ten, kto soferoval. A kazdy kto sa tu navaza do policajtov by mal pouvazovat nad svojim vztahom k pravidlam a zakonom. Tie by sa mali dodrziavat.
No a teraz zlaty moj ja som infirmatik a zaoberam sa bezpecnostou. No a teraz skus okrem svojich obvyklych taranin nejaky argument. Som zvedavy.
Mne sa pacilo ako minule ked na nich zautocili rusi tak tam jeden z nich nechal v programe svoje meno :D To uz len taku sprostost vypustit z ust to chce odvahu, ktora si zasluzi uznanie :-)
Je to presne tak ako povedal Trudeau. Vsetko zle je na ueco dobre. A preto aj jeho posobenie v Kanade bude na nieco dobre. Bude odstrasujucim prikladom...
Tak ako to povedal Vaclav Klaus ml. Totalitne rezimy sa snazia odzbrojit svojich obcanov. Europska Komisia sa sprava cim dalej tym viac ako nedemokraticka struktura, ktora ide proti obyvatelstvu Europy.
Akekolvek dotovanie cohokolvek musi byt zrusene, pretoze to deformuje trh a vacsinu kadejakych podpor vyuzivaju len spekulanti.Najskorvlada vymysla ako co najviac ukradnyt ludom na daniach, aby potom dotovala kadekohoz akychkolvek dovodov. To je absolutne neakceptovatelne.
Ty si niekde v zmluvach o EU nasiech nieco o zavazkoch podporovat zlocin ilegalnej imigracie? Podporujes svojimi prispevkami zlocin ilegalnej imigracie?
To EK to je od Europska Komisia? Aby sme si rozumeli: Naozaj nikto nema pravo stahovat ludi po desiatkach tisicok do nasej krajiny. Ak tomu nedokazes porozumiet, je mi ta uprimne luto. A aby si pochopil aj ty, aka hra sa hraje: Povinne kvoty znamenaju presunut 1600 ludi na Slovensko. Lenze tito ludia hned po tom, ako ziskaju pravo zostatna Slovensku budu mat pravo na scelovanie rodin a teda si privedu dalsich troch ludi. To uz je pri manzelke a dvoch detoch 6400 ludi. Tento prerozdelovaci mechanizmus sa mal zmenit na staly mechanizmus, co by znamenalo za 10 rokov takymto tempom 60 000 ludi. O co sa stavime, ze toto cislo by stupalo kazdym rokom, ak by sme sa proti tomu nepostavili? Tak si strc svoju utlocitnost niekam. Ak chces pomahat ludom, zbal si svestky a chod do afriky.
Povodne som aj chcel reagovat na tvoj "prispevok" ale znizovat sa na tvoju uroven by bolo naozaj tragicke.
To, ze nechapes, o tom cosi napoveda aj tvoj pravopis. A mal by si pochopit, ze to co tam podristali bude na hony vzdialene realite. Oni sice dristaju o kvalifikovanej pracovnej sile, ale to je len masaz, aby narod lahsie vstrebal tych arabov a africanov, co nam sem chcu navozit, aby znicili nasu krajinu. Ak nemame dostatok pracovnej sily, tak mame dostatok ludi v zahranici, Slovakov, ktori tam isli za lepsim platom a pracovnymi podmienkami. Nech sa paci, nech zplatia zamestnavatelia tymto ludom tolko ako im platia na zapade a ti ludia sa sem vratia. Zhruba 200 000 sikovnych, kvalifikovanych ludi so skusenostami.
Tak ja teraz neviem. Na jednej strane tento pan podporuje ilegalnu imigraciu, na druhej strane tu mame nejaky poblem s nejakymi romami? Prisli sem pred stovkami rokov a ziju tu a stale je s nimi problem? Aky problem? Ved rom je obcan ako kazdy iny nie? Vykazovat trestnu cinnost romov osobitne nemozno, oznacoavt ich ako romov v statistikach nemozno, ale zrazu mozno ukradnut ludom peniaze aby sa romom nieco darovalo? Ake zanedbane, zabudnute osady? Za socializmu dostali tolko bytov a tolko ich stihli "vybyvat", ze hadam uz aj stacilo. Prave v tychto dnoch sa chysta nasa premudra vlada okradnut ludi novymi danami z nehnutelnosti, lebo si dovodlili postarat sa o svoje byvanie a uz tu mame recept na to, ako tieto peniaze darovat casti obyvatelstva, ktoru ide niekto diskriminovat (pozitivne) na zaklade narodnosti a rasy?
Uzasne si to obdristal. Ako vzdy. Takze ten americky bude drahsi, tak? Ale ved nejako vysavat koloniu treba, tak preco nie takto...
Vysmieva sa do oci svojmu narodu a krajine, ktore milovymi krokmi vedie k zahube. Posledny hnus.
Odporúčame