A co sa tyka najomneho naprikald? Kolko stoji navsteva holica/kadernika? Ono sa to zas neda takto jednoducho porovnavat.
A co sa tyka najomneho naprikald? Kolko stoji navsteva holica/kadernika? Ono sa to zas neda takto jednoducho porovnavat.
Cize ako sme sa mohli docitat v clanku, francuzi sa rozhodne imigrantov neboja a odovzdavanie svojej krajiny do ruk novo sa stahujucich narodov plne chapu... Akurat uz nevychadzaju z domu...
Tento pan, ktory nepochadza z Europy robi toto: Pride na navstevu do vasho domu a potom nielen, ze don pozyva bezdomovcov, a rozne dalsie asocialne zivly, ale este vas aj kritizuje za to, ze to nerobite aj vy. Ak je ilegalnym imigrantom v tych ubytovniach zle, tak potom sa asi doma nemali tak zle, aby emigrovali k nam nie? A co si tento pan mysli, ze ilegalneho imigranta zaregistrujete na urade a potom ho nechate zmiznut vo vlastnej krajine bez toho aby ste vedeli kde sa nachadza? Ano, niektore nenormalne krajiny to robia aj tak... Potom, ked sa rozhodnu ilegalneho imigranta deportovat, lebo zistia, ze je to zlocinec alebo sa chce len jednoducho prizivovat alebo je to dokonca terorista, tak uz ho najst nevedia..Tento pan znici RKC...
Ake priznacne pre EU. Prazdne gesta. Jeden den bez uhlia nejako prezili no a co dalej?
Neviem ci o tom vies, ale si unikatny. Si to totiz jediny, kto rozumie tomu, co si tym chcel povedat.
Vies co sa dosiahlo tymto pochodom? NIC. ABSOLUTNE NIC. Toto ukazuje akurat to, ako sa trapni neschopni tiezpolitici snazia prist k moci a netusia ako by to mali urobit.
Ok, takze ti nacrtnem o com ty vlastne uvazujes:
1. Sulik: Premier
2. Galko: Minister vnutra
3. Matovic: Minister spravodlivosti?
4. Poliacik: MInister socialnych veci a rodiny?
5. Remisova: ?
ja si myslim, ze nie je dovod pokracovat dalej. To nie je len zhodit dole SMER ale potom by mal nastupit niekto, kto dokaze tuto krajinu riadit. Okrem Sulika su tam vsetci uz len na srandu. Taka vlada sa rozsype do pol roka a krajina sa rozsype do roka.
A ak uz si niekto mysli, ze Soros to tu financuje preto, aby nam tu zlepsil zivot, tak ti poradim, aby si sa zapajal do diskusii az potom, ako dospejes.
To nie je o zatrpknutosti, ale ked sa niekto skryva za deti a tvari sa, ze nam to tu deti zacinaju davat do poriadku, tak to samo o sebe ukazuje, ze takito ludia nie su schopno stadnardneho vladnutia.
V tejto krajine nie je ziadna nestandardna situacia, ktora by si vyzadovala aby ludia isli do ulic. Politika sa v uliciach nerobi a kto sa uchyluje k takemuto sposobu politickeho boja
A nebude to nahodou tak, ze to vo vasom alternativnom vesmire 18 rocne deti robia politiku? Zneuzivanie neskusenosti adolescentov nie je ziadna legitimna politicka strategia, je to len ukazka charakteru.
Tento pan Ellis, okrem toho, ze sa nepripustne miesa do vnutornych zalezitosti Slovenska, ma aj nejake argumenty, ma nejaku analyzu, ktoru by mohol pouzit pre podporu svojich tieznazorov? Alebo len tak obvinil premiera nasho statu, ze sa snazi pouzit svoju moc? Premier presiel demokratickymi volbami a dostal doveru volicov. Pan Ellis je kto?
Tymto sa nasa debata skoncila. Nemas zaujem o realitu a pravdu. A INDEX VNIMANIA? To je co? To je nejake meradlo niecoho? A ty si myslis, ze studenti urobili revoluciu? To uz naozaj nemyslis vazne.
Napisal ti to absolutne jasne. Pozri si debatu a prides na to, ze vsetci pochopili odkial vietor fuka a co to znamena. Tak co chces? To si myslis, ze ked ti niekto odpovie, ze je proti korupcii tak to akoze legitimizuje robenie neporiadku na uliciach? Skutocni politici nerobia politiku pomocou demonstracii.
Tak prave preto by si mal velmi dobre chapat co to znamena chranit slobodu a nedovolit niekomu zvonku aby ovplyvnoval nasu politiku a zivot. Nepaci sa mi, ked niekto kolaboruje a to ani s ruskymi muzikmi ale ani s tymi zo zapadu. Ak niekto chce robit politiku nech robi politiku. Ale otvorene, nech vystupi so svojimi nazormi a tie posudia volici. Ale nie takto ako sa to deje tu, ze sa tu hrajeme na demokraciu, co nam robia stredoskolaci, lebo hura system a pritom kazdy vidi ake je pozadie.
Tak ja neviem, kto sa tu snazi zaviest cenzuru a kriminalizaciu nazorov, ale ruski muzici to nebudu, ze?
Noze prezrad cim ti stupili na otlak? :-)
Rad by som poradil mladym ludom aby sa nenechavali zneuzivat. Nechodte zbytocne pokrikovat po uluciach a nerobte uzitocnych idiotov ludom, ktori sa po vasich chrbtoch chcu dostat k moci. Klucom k boji proti korupcii je to, ze sa v kazdidennom zivote budete poctivo spravat a nebudete ani vy korumpovat ani sa nedate skorumpovat sami. Ziadne mitingy v uliciach k boju proti korupcii nepomozu.
Tak tak. S rat na matematiku, logiku alebo realitu. Ked bude treba, dame aj to, ze 20 je viac ako 37.
Situacia sa intepretuje ako uzasna spolupraca Ciny a USA. Podla mna je to len obycajne posuvanie vyznamu zdvorilostnych fraz, nic ineho.
Kazdy ma pravo na omyl. Preto nemam nikomu za zle, ze v minulych volbach volil Kisku. Ale po tom vsetkom co sa udialo este stale nepochopit a stale dristat tieto voloviny a nebodaj mu este stale v pripadnych volbach davat hlas, to uz je naozaj trestuhodne.
To je od Syrie co by Tomahawkom dohodil :-)
Ty citis rozdiel medzi neschopnymi hochstaplermi, ktori sa chcu dostat k moci pokrikovanim na uliciach a skutocnym efektivnym bojom proti korupcii? Na uliciach sa nic neriesi, tam sa len rodi demagogia, rozvrat a anarchia. Cielom mnohych "bojujucich proti korupcii" nie je zrusenie korupcie, len vystriedanie ludi pri moci. Preto by sa mal kazdy zamyslet nad tym, ci chce byt zneuzity na to, aby sa niekto vdaka jeho pokrikovaniu na uliciach dostal k moci. Lebo to bude v skutocnosti vsetko, co sa zmeni...
Odporúčame