Velmi pekne napisane, az mi je to cudne :-). Jedina vec, ktora mi nepasuje je rozdelenie medii na normalne a socialne.
Velmi pekne napisane, az mi je to cudne :-). Jedina vec, ktora mi nepasuje je rozdelenie medii na normalne a socialne.
A vies co je zradit vlastny narod a svoje deti? Kazdy bozi den pracovat pre cudzie mocnosti s cielom znicit svoju krajinu. Takito ludia mi pripadaju ako posledna zberba.
Takti si zlocunci predstavuju "demokraciu". Ked im hrozi prehra vo volbach su ochotni na hocico, od kriminalizacie politickych superov, cez cenzuru az po napadnutie inej krajiny a zabijanie jej obyvatelov. A to vsetko je demokracia a snaha o mier.
Ako najpravdepodobnejsie sa javi to, ze pri bombardovani rusi alebo syrcania jednoducho trafili sklad chemickych zbrani. Mozno o nom vedeli mozno nie. Ak sa zamyslite nad tym, naco by bol Asadovi utok chemickymi zbranami na vlastne obyvatelstvo v tejto situacii, lahko pridete k zaveru, ze absolutne na nic. Preto su tieto tliachanice o "nemenovanom" americkom predstavitelovi jednoducho iba Mainstream Fake News (MFN) propagandisticke kecy.
Nazov clanku hovori "stale viac" to ukazuje na nejaku dynamiku vyvoja situacie. Clanok ale hovori iba o aktualnej situacii. Nehovori nic o tom ake su trendy v tejto oblasti. To znamena, ze je to len podsuvanie myslienky, ze je to "stale viac" ale bez podpory faktov, ktoreby to v clanku potvrdzovali.
Suhlasim s tebou v tom, ze pravo veta blokuje akukolvek rezoluciu, ktora nevyhovuje stalym clenom a teda stavia niektore krajiny do vemi zleho postavenia. Vacsinove hlasovanie by vsak prinieslo podobne situacie ako ked si odushlasili zapadne staty v EU vacsinovo, ze imigranti sa budu prijimat a hotovo. Predstavte si situaciu, ked sa Francuzsko, Nemecko, Spanielsko a Taliansko rozhodnu, ze im Slovensko bude musiet platit vypalne vo forme 50% z vybranych dani. Vacsinovo si to odsuhlasia v parlamente EU a hotovo. A ze sa to nestane? Ved uz sa stalo, ked niektori neukojeni idioti vymysleli mechanizmus, ze za kazdeho neprijateho imigranta bude treba zaplatit 250 000 EUR. Kolko si myslite, ze zarobite za cely svoj zivot? A oni by vam radi takuto sumu UKRADLI.
Ano shlasim s tebou a krajiny by tam mali mat prava podla toho kolko maju obyvatelov. Potom by Cinania s Indami rozhodovali. Mimochodom, obidve krajiny spolupracuju s Ruskom. Verim, ze presne tak si to myslel...
To sa teraz robis, ze si prave z hrusky spadol, alebo si naozaj padol na hlavu? Rozdelenie 160 000 ilegalnych imigrantov sa malo stat nasledne TRVALYM prerozdelovacim mechanizmom. Pre teba aby si dokazal pochopit: KAZDY rok povinne zobrat niekolko tisic ilegalnych imigrantov. Kazdy z nich by si potom scelil rodinu lebo by mal na to pravo a prisiel by ich tak dalsi trojnasobok. To by bolo rocne radovo v desattisicoch imigrantov. Zopakujem ti to a vysvetlim?
Komu posluhujes ty je kazdemu uplne jasne. Vies, existuju ludia, ktori sa nechcu stat sluhami aby im padali omrvinky zo stola ich panov. Tomu ty nerozumies.
Ja mam presne tolko argumentov, kolko treba. Ale nemam chut debatovat s niekym ako si ty. Mimochodm vyraz "opravdu" je nespisovny. Ja sa netrapim tvojimi interpunkcnymi znamienakmi. Ale mrzi ma, ze po svete chodia ludia ochotni publikovat nazory ako su tie tvoje. To je mi naozaj velmi luto. A ak by si rad argumenty, tak by som ti rad pripomenul temu na ktoru sa debatuje a to je nelegitimy utok USA na v poradi uz kolku to krajinu? Nezaznamenal som, zeby si pri reakcii na moj prispevok dokazal ty vyprodukovat okrem infantilneho poukazovania na niekoho ineho nejaku rozumnu reakciu k tejto teme. Takze nech sa paci.
Neviem ci je nutne reagovat na tvoje dristy, ale ak uz obranujes teroristicke utoky krajin ako je USA takymito somarinami, tak azda len, ze sa pise "bunky". Viem, ze ucnovkarom to robi problem, ale tak hadam sa taky intelektualny kanon ako si ty nebude takto zhadzovat...
Mozno by sa mali pri tejto prilezitosti spytat tych infantilnych pseudohumanistov, a zlocincov ci chcu prebrat zodpovednost za sirenie bludov a niektori priamo za cinnost proti vlastnej krajine.
Tieto oplzle nechutnosti mladych propagandistov z CTK su hanebne. Vyber slov a myslienok podsuvanie negativneho obrazu Ruska za kazdu cenu: Putin ma na krku... Odpovedia brutalnejsim utokom, dojde k provokacii proti americkym silam. A vrchol cynizmu tychto tiezludi je vyhlasenie, ze "Ani salva striel Tomahawk to nezmeni."
Obludnost antisocialnosti tychto pisalkov je giganticka. Ta salva striel zabila ludi. Bol to bezprecedentny akt statneho terorizmu. Ale to CTK nevadi.
Podla vsetkeho je to uz davno odhaleny hoax takze z tohto nezaprsi no...
Ale co je dolezite, clovek, ktoremu tito teroristi zabiju deti ma istotu, ze Merkelovej srdce bude v ten den s nim. Otazka je, kde bolo jej srdce vtedy, ked pachal zlocin proti vlastnemu narodu...
A co na to hovoria nasi chori neukojeni hlupaci slnieckari? Este sa najde nejaky blbec, ktory dokaze podporovat ilegalnu imigraciu a stahovanie narodov do Europy?
Celkom som tomu neporozumel. Tebe vadi odhalovanie trestnej cinnosti?
Ty si myslis, ze ty si dokazom coho presne?
Odporúčame