Toto je zo strany USA jedndocho ciastocne pomstva a ciastocne varovanie, ze ak sa Europa nepodvoli a nebude skakat tak ako USA piskaju, pridu dalsie rany. Nasi zapadni bratia, akokolvek zdegenerovani a hlupi by sa teda mali rozhodnut, co si chcu zachovat nezavislost a dostojnost za cenu, ze konecne zacnu robit nezavisli politiku a nenechaju sa vidierat, alebo sa chcu sa stat otrokmi a sasami, ktori tlieskaju ked im niekto kadi na hlavu.


