Inak si vsimnite ako hufne krachuju ceske strojarske firmy. Su napojene na rusky trh, aleeee v cechackove su z toho vsetci stastni, ved nejako uz tych rusov porazit treba, a ako by sa to dalo lepsie, ako krachom ceskeho priemyslu... Objavila sa v mediach aj informacia ako vitaju dohodu TTIP, teraz si uz ale nepamatam co to bol za zvaz potravionarov alebo koho.


