Ano, autorka Kourouma presne vystihla podstatu. Unikaju jej suvislosti. Etapu zavislosti na tom, kto ulovi maso uz mame za sebou. A ano, nie je dovod aby bola zena vydata prave za muza, moze byt vydata aj za privesny vozik alebo malotraktor. Len akosi potom nerozumiem tomu problemu, ktory je v clanku nacrtnuty, o tom, ze muz potreboval samicu aby sa mohol rozmnozovat. To ked sa samica vyda za malotraktor, tak sa rozmnozovat bude moct? Takze ano, unikaju vam suvislosti... Vy totiz popierate to co je normalne a to je zvazok medzi muzom a zenou, manzelstvo, ktore vznika nie preto, aby bolo jasne kto pre koho lovi dive svine a kto komu ponuka svoju maternicu. Ale preto, aby mohli mat spolu deti a aby mohli spolu tvorit harmonicke manzelstvo. Dva malotraktory, ktore sa zosobasia, to asi tazko zvladnu...


