Este stastie, ze sa liecil na psychiatrii, lebo to znamena, ze to je v poriadku a tak mozu imigranti kludne dalej zabijat obcanov statov europy za podpory zlocincov ako je ta nemecka pani... Prave teraz dristal v televizii dalsi parazit z tretieho sektora o tom, ako sa neda strazit hranica a ako treba legalizovat prichod imigrantov. Situaciu ale treba zacat riesit predovsetkzm od tychto ludi, ktori sa spolupodielaju na zlocine ilegalnej imigracie. Ak by ten pan skoncil v base, kam nepochybne patri, jeho kumpani by sa hadam tiez spamatali.


