Platit specialnu dan z nehnutelnosti. Ak ste sa rozhodli, ze pojdete namiesto toho na lyzovacku, tak vam stat:
1. Poskytne prispevok na tuto bohumilu cinnost (poukazy na dovolenky uz mame, ze?)
2. Prispeje vam dokonca na byvanie lebo ste socialny pripad.
3. Ziadnu dan podobnu dan z nehnutelnosti platit nebudete.
Takze ak si dovolite spravat sa zodpovedne, a postarat sa o seba, tak vas stat OKRADNE, a daruje tieto peniaze tym, ktori sa rozhodli lyzovat a samozrejme nechat politikov a ich kamaratov polovicu z tych penazi rozkradnut. Nie je to uzasne?


