Tito dvaja ludia nevedia o demokracii nic. Ich sproste kecy len svedcia o tom, ze sa snazia zastrasovat, vyhrazat sa a vydierat kazdeho, kto ma iny nazor ako oni a nielen to, kto by sa chcel obratit na sud, aby tento rozhodol. Nevedia nic ani o demokracii, ani o spravodlivosti, pravdovravnosti, a ani o spolupraci a dokonca ani o tom, co znamena chranit vlastnych obcanov a netusia co je ochrana hranic. Ako oni prispeli k rieseniu situacie?


