Teraz sme prave viedli debatu aj natemu spotreby televizorov a mnohi sa zhodli na tom, ze "ved aj tak vsetci klamu" ale myslim si, ze bez ohladu na to, ci klamu vsetci alebo len niektori, musi sa dbat na to, aby udavali korektne udaje, neklamali a nepodvadzali tak ako VW, takze mam pocit, ze by sa patrilo najskor priemyselne firlmy zdvorilo upozornit, nech daju vstky deklarovane udaje do poriadku a potom na ne tvrdo sliapnut, pretoze ako hovoril nas prevelky demokrat: Pravda a laska musi zvitazit nad lzou a nenavistou :-)


