Sklamanim su ludia ako ty, neschopni chapat realitu. Demagogicku propagandu si tu predviedla ty, ked si cechov zijucich na slovensku oznacila za migrantov. UVEDOMUJES SI TO? Tu nejde o ziadnu hysteriu, to len ty si pomylena a nemas ochotu to pochopit. A ohananie sa krestantvom a ludskostou, to su akurat take dristy, ked dosli argumenty. Zaujimalo by ma, co je fasistickeho na tom odmietnut si sem nastahovat celu Afriku. Ak ti vadi, ze 99% ludi nema ochotu zmenit Slovensko na Nigeru, problem bude asi u teba.


