Keby si nemal v hlave strk, pochopil by si, co som tym chcel povedat.
Keby si nemal v hlave strk, pochopil by si, co som tym chcel povedat.
Je mi smutno citat tvoje zvratky. Tomu rozumies?
Davaj pozor na otazky typu ci si spodina.
No, chudak si ty, a je mi naozaj luto, ze tento narod splodil niekoho ako si ty.
To su len tvoje kecy ktore maju sluzit na odputanie pozornosti od zakladneho problemu a tym je, ze poliaci su jedennesolidny narod, ktory je ochotny za judassky gros nielen zradit svojich, on je dokonca schopny spolcit sa aj s niekym o kom vie, ze mu nechce nic dobreho. Ale tebe to bude asi skoda vysvetlovat, ze?
No ved to je to farizejstvo politikov Europskej unie, ktori nemaju zaujem riesit situaciu a skutocne problemy, len dristaju o pseudoprobleme, ktorym je rozdelenie miziveho percenta tych, co sem prichadzaju. Toto nemoze byt klasifikovane inak, ako ich snaha o poskodenie Europy a jej obcanov.
Ziadni ruski fasisti neexistuju. To su len tvoje amoralne bludy.
Cize podla teba je nicenie hrobov ruskych vojakov, ktori polozili zivot za to, aby tvoji rodicia neskoncili v koncentracnom tabore v masovom hrobe v poriadku, tak? Mozes sa pozerat do zrkadla?
Uprimne je mi luto, ze existuju ludia ako si ty.
Nevidim jediny dovod mysliet si o tomto narode nieco pozitivneho. A odporucam prehodnotit nakup polskych vyrobkov kazdemu, kto nechce podporovat jeden falosny, zradcovsky, chory narod.
Prestalsom citat, ked som sa dozvedel toto vyjadrenie "stovka opitých výtržníkov". Tito uasni ludia, ktori spachali zlocin ked ilegalne prisli do Europy vyzierat ju, ti su uzasni, pracoviti, a coskoro budu blahoreceni, a ti, co nesuhlasia so znicenim Europy, to su ti xenofobni, ozrani a nackovia... Dost by ma zaujimalo, ci ten judassky gros stoji za to...
Pretoze citi, ze jeho nazory su spolocnostou odmietane, tak sa snazi na seba upozornit tym, ze intenzivne provokuje. Ubohe, ale ako vidis, urcitu pozornost si vydupkal.
No snazia sa usilovne znicit Europu krizou s imigrantmi, obchodnou vojnou s Ruskom, zrusenim sengenskeho priestoru, destabilizaciou vztahov medzi krajinami a vydieranim tych, ktore nemaju zaujem nechat sa znicit, a v neposlednom rade usilovne rokuju o zapredani Europy americnom prostrednictvom TTIP. Takze si myslim, ze sa snazia az dost...
A co ty konkretne vies o zivotnej urovni v Rusku? Myslis si, ze to co si precitas v goebelsovskych zapadnych mediach, ze to je pravda?
Aka uzasna buducnost caka Nemecko. Hotovy raj na Zemi... Co keby sme sem pozvali aspon 50 milionov takych? Co na to nasi tretosektorovi rozvracaci?
A sa naucis co to o ciselnych sustavach tak prides na to, ze aj 0 je cislo.
Vzdy som si hovoril ze filozofofia to su taki zbytocni ludia. Pan filozof vy ste ma v tom utvrdil. Uzasny clanok, ktory nic neriesil ste zakoncil urazkou tych, ktori nezdielaju vase hlupe nazory. Ta "malost", o ktorej rozpravate, totiz vyplyva z toho, ze niektori chapu realitu a ziju ju, na rozdiel od tych, ktori sa zaoberaju predovsetkym posuvanim vyznamu slov a relativizovanim s cielom naucit sa pomocou pseudotliachania zdovodnit hocico hocicim.
OSN sa vysmieva vsetkym slusnym ludom.
Velky zahranicny investor to je v podstate zas len obsadzovanie nasho uzemia zapadom. Ak je problem, tak treba podporit nasich vyrobcov tym, ze budeme kupovat prednostne nase vyrobky a oni sa musia o seba potom postarat sami. Dajme im prilezitost vydrzat cenovu vojnu ale na druhej strane oni sa musia postarat o to, aby boli v buducnosti konkurencieschopni.
Odporúčame