Si naozaj ubohy
Polsko len ukazuje svoju hlupost. Sprava sa ako bandita, ako hlupak ktory chce v krcme vyprivokovat bitku. Ukazuje Rusku, ze s Polskom sa neda pocitat ako s partnerom pre akykolvek diskusiu. Je mi smutno, ked vidim ako sa Slovania mlatia medxi sebou a sucasne tym ukazuju, ze naozaj nedorastli do formatu, ktory by im daval sancu byt dostojnymi partnermi zapadu. Poliaci a Cesi sa len trasu aby sa mohli napchat americanom di zadku. Tancuju ako sasovia a tesia sa z toho, ze sa im zapadne staty smeju, hlavne ze im pritim tlieskaju
..
pan Miroslav lajčák sa nezúčastnil osláv SNP. Preco?
Ten chlapik sa ide vyhrazat Rusom zhorsenim vtahov? Nasi europski politici su neinformovani hlupaci. Ano, vztahy sa mozu na jesen a zimu zhorsit - podla toho, ci budu chciet Rusi aby sa zhorsili. Oni maju plyn, my mame vyhrazky... Rusi sa uspokoja aj so znizenim zivotnej urovne a na tu chvilu, kym preorientuju svoj bznis na azijskysh zakaznikov, tak na tu chvilu sa uskromnia. EU medzitym skape. A ak dojde ku konfliktu, tak EU prehra a Rusi obnovia svoju sferu vplyvu Ale pan Oetinger si mysli, ze pojde a povyhraza sa Putinovi. Smiesne. Otazka je, ako dlho si Putin buyde pamatat jeho meno... Europa sa zenie do zahuby, pretoze namiesto spoluprace s Ruskom opamnackuje pre americanov, ktori dalej eskaluju konflikt.
Zas jeden sprosty clanok hodny CTK. Kazdy nech sa hanbi za seba. A to vratane CTK...
To je pravda, ale mnoja predstava je, ze nazoaj povie v Bruseli to co povedal doma, obavam sa vsak, ze to tak nebude a hlavne pan Lajcak si zda sa robi co chce.
Ovela vacsim problemom ako splechy pana Stefanca je pan Lajcak a pan Kiska, pretoze oni maju realnu moc a nemam ten pocit, zeby sa chystali konat v sulade s nazorom tohto naroda.
Problemom Slovenska ako aj civilizacie vo vseobecnosti je, ze nechavame priestor psychopatom, aby sa realizovali a oni ho s radostou prijimaju a vyuzivaju na potlacanie rozumnych a slusnych ludi.
Rusko dlhe desatrocia bez problemov zasobovalo europu plynom a robilo s europou obchody. Rusko je z tohto pohladu spolahlivy partner a jediny, kto sa tu sprava ako posledny bandita je Ukrajina pod vedenim Jacenuka.
Ked clovek vidi pana Stefanca bohorivne dristat tie jeho hovadiny, musi mu byt naozaj zle.
Ak si prestudujes, ako funguju volby v USA, tak uvidis, co je to parodia na demokraciu. A to uz nehovorim o tych elektronickych volebnych systemoch, z ktorych sa smeju aj deti...
To malo byt zachranne koleso, lebo ako pubertaka by ta este ospravedlnovalo to, ze slaby duch je sposobeny nedostatkom zivotnych skusenosti ;-) Tak by som radil neodmietat pomoc druhych ;-)
Pan raci celkom dobre rozoznavat ked niekto drista hluposti... A naozaj sa neoplati reagovat na niekoho ako si ty...
No co? Tak nam praskli nervy? Ako sa opovazujes nieco povedat o ludoch, ktori nie su cohotni tak ako ty povedat ze prsi, ked im niekto napluje do oci? Ty si ochotny zapredat svoju krajinu a vystavit ju riziku vojny, zatiahnut ju do konfliktu v prospech americanov a zapadnych zlodejov a ty si dovolis rozpravat o tom, aki su ti, ktori nie su ochotni predavat sa ako stetky?
Toto z tvojej strany mimoriadne trapne natahovanie sa bez argumentov je dost zatazujuce, zbytocne tu zaplavujes diskusiu nepozivatelnymi hlupostami.
Az sa raz podari CTK napisat pravdu, tak bude mat smolu, lebo nikto si to nevsimne... :-)
Je to od nich logicky a spravny krok. Aj Europa ak by mala rozum tak to spravi ale my radsej pumpujeme peniaze do USA a tiez je akosi problem so schopnostou europanov pohnut zadkom. O poslednej vete clanku, v ktorej je pouzity vyraz vladcovia, skoda hovorit. Rezimu v USA vladne vodca Obama? To by asi nenapisali ze?
No ved ani samotny Jacenuk, hocaka je to svina nemal zaludok na to, aby dalej nicil svoju krajinu v prospech americkych zlodejov, tak ani tento uz to nedokaze dalej...
Odporúčame