Cely problem vznikol, ked fasisti na majdane zacali s podporou merkelovej podpalovat Kyev. Mozno si uz zabudol na provokacie Ruska cez Gruzinsko a tak, ze? No a kedze tam to nevyslo, tak teraz je na rade nova hra cez Ukrajinu. A problem je prave v tom, ze diktator z USA si mysli, ze moze vsetko a teraz sa ukazuje, ze nie tak celkom...


