V kazdom pripade je vsemozne potrebne zabranit vojne a zatiahnnutiu slovanskych krajin do konfliktu s ruskom, dalsou slovanskou krajinou. Ak sa zavedu sankcie voci rusku, kto na to doplati najviac, ze nebude k dispozicii rusky plyn? Zas len slovanske krajiny. Preto ze je potrebne velmi dobre sledovat, kto z nasich tiezpolitikov a tieznovinarov je vojnovym stvacom, a umoznit tymto politikom, aby odisli na zasluzeny politicky odpocinok. Kazdy sa musi svojou troskou zasluzit o to, aby sme sa nenechali zatiahut do vojny pre zaujmy UISA a nasich "zapadnych bratov", ktorych cielom je len imperialisticky nas vyzierat.


