Mozerm sa teda spytat aka je predstava panov projektantov? Ako sa budu urcovat ceny stavieb? Podla toho, za kolko by ich posativli velke stavebne firmy, ked urkadnu zo statneho rozpoctu miliardy? Alebo stavebna firma na kluc? Alebo ked si postavim stavbu svojmpomocne? A ako sa bude urcovat cena katalogoveho projektu, ktory firma preda 10 krat? V ramci zvysovania kvality si da za tu istu pracu zapaltit 10 krat? Aj ja by som chcel, aby mi stat garantoval ceny za moju pracu, a najlepsie aby kazdeho prinutil aby si kupil produkt odo mna a vstkym ostatnym zakazal podnikat v mojej oblasti. A argument ze praca projektanta je potom nekvalitna? Neskutocne smiesny argument. Odoberajte licencie...


